1.FC Viktorie Přerov - FC ELSEREMO "A" 1 : 1 ( 1 : 0 )

12.10.2014

1.FC Viktorie Přerov o.s. : FC ELSEREMO Brumov 1 : 1 ( 1 : 0 )

Sestava: Urbánek - Smolík, Dekleva, Juřica, Martinka - Naňák ( 90´Janáč ), Strnad, Polách, Horáček ( 59´Bartozel.J. ) - Kořenek, Bartozel O.

Branka: Dekleva

Do utkání v Přerově nemohl zasáhnout Kolář Martin, který se zranil na úterním tréninku. Na jeho místo ve středu obrany nastoupil Dekleva Tomáš, který se vrátil z hostování z Nového Mesta nad Váhom. Do utkání jsme vstoupili aktivně. Odstřelovali jsme domácí branku, ale naše střely netrefovaly domácí branku. Domácí se dostali k první střele ve 12´, ale i Václavíček netrefil naši branku. Domácí ale udeřili ve 26´. Po našem špatném odhlavičkování z malého vápna se míč dostal k Hrušákovi, který nechytatelnou střelou z rohu vápna vymetl šibenici 1 : 0. O 4minuty později hlavičkoval Bartozel O., ale míč orazítkoval břevno domácí branky. Ve 33´se ocitl sám před domácím brankářem Švédou Polách, ale ten jeho střelu vyrazil. Domácí mohli zvýšít vedení ve 39´. To postupoval sám z půlky hřiště domácí Hrubý, ale jeho pokus o přehození zlikvidoval Urbánek. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním minimálně vyrovnat. Domácí nadále hrozili střelami ze střední vzdálenosti, ale pokusy Hrušáka, Václavíčka i Hrubého pochytal Urbánek. V 62´ kopal z 18m trestný kop Polách. Jeho střelu ale stačil domácí golman vyrazit na roh. Ten opět zahrával Polách a po teči Kořenka dostal míč do domácí branky Dekleva 1 : 1. Zvrátit vedení pro domácí mohl v 68´Hrubý, ale jeho střelu vyrazil Urbánek. V 80´ opět kopal trestný kop z hranice velkého vápna Polách, ale jeho pokus minul o centimetry domácí branku. V posledních minutách se už nikdo z obou mužstev do zakončení nedostal a tak zápas skončil bez vítěze.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…