A-tým je po třech kolech stoprocentní

27.08.2018

SK Boršice - FC Brumov 0:4 ( 0:3)

Branky: 8´ Michal Doležal, 32´ Patrik Naňák (p), 44´ Přemysl Vaculín, 66´ Marek Chovanec

Sestava: Smolík – Naňák (63´ Fojtík), Doležal, Kolouch, Habanec (81´ Kubiš), Chovanec (81´ Pecha), Řehák, Zvoníček (79´ Bůbela), Novák, Juřica, Vaculín (75´ Vlček)

Hodnocení asistenta trenéra Z. Žáčka: K dalšímu zápasu krajského přeboru jsme zajížděli do Boršic. Domácí po výprasku v Morkovicích nastoupili od začátku zápasu s defenzivní taktikou. Byli jsme od první minuty aktivní na míči, hrálo se převážně na polovině hřiště domácího týmu a za celý první poločas hráči Boršic neohrozili naši bránu. Už v 8. minutě po výborně zahrané standartní situaci otevřel skóre zápasu hlavou Michal Doležal. Ve 30. minutě se uvolnil na hranici pokutového území M. Novák, ale jeho střelu zastavila tyč domácí branky. V 32. minutě po faulu v pokutovém území na P. Vaculína jsme kopali penaltu, kterou s přehledem proměnil P. Naňák. Skóre prvního poločasu uzavřel gólem v 44. minutě P. Vaculín, který se prosadil sám před brankářem a přízemní střelou k vzdálenější tyči domácí branky zvýšil na 3:0. Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Domácí i nadále úporně bránili i za cenu nedovolených zákroků, a tak v 52. minutě po faulu na D. Juřicu v pokutovém území kopal další penaltu P. Vaculín, ale jeho nedůraznou střelu zlikvidoval domácí brankář. V 66. minutě se prosadil po rohovém kopu M. Chovanec a zvýšil na konečný stav 4:0. Za zmínku ještě stojí nastřelené břevno z dvaceti metrů P. Vlčkem v 77. minutě a v 90. minutě hlavou T. Koloucha.

Přečteno: 565x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

Doma nám to na jaře nejde, proti Baťovu bereme jen bod

Přidáno 20.05.2019

FC Brumov – SK Baťov 1:1 (1:1) na PK 3:4 Branky: 15´ David Kocourek – 7´ Sotolář Sestava: Pjajko –…

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …