Benfika pokořila Nedašov na pokutové kopy

10.04.2016

Nedašov – Benfika 2:3 PK (0:1)

Branky: 5´ David Juřica, 78´ Radek Smolík z pen., rozhodující penalta v rozstřelu Patrik Naňák

Sestava: Smolík – Vaněk, Janáč, Dorňák, Polách D. - Macháč, Zvoníček, Krahula, Juřica – Ritter, Naňák Pat.

Střídali: Vítek, Pecha

Naše Benfika zajížděla do Nedašova s cílem vrátit soupeři porážku z podzimu. Terén byl podmáčený a kombinace byla pro oba týmy problematická, hrály se převážně nakopávané balony. Hned v 5. minutě po trestném kopu Davida Juřici jsme šli do vedení, kdy si všiml špatně postaveného brankáře a balon poslal na přední tyč, 0:1. V 17. minutě kopali domácí neprávem penaltu, kterou chytil Radek Smolík. V prvním poločase měl Nedašov územní převahu a to zásluhou tvrdé a bojovné hry. Do poločasu mohli srovnat domácí na 1:1, ale ve 41. minutě útočník domácích mířil, ve vyložené šanci, nad.

Ve druhé půli se hra vyrovnala a v 55. minutě po rohovém kopu Stanislav Dorňák trefil břevno. Poté se podařilo Nedašovu otočit utkání během dvou minut. Nejprve v 62. minutě domácí srovnali, i když byl jasně faulován Ondra Janáč, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Hned v zápětí balon za obranu a domácí útočník otáčí na 2:1. V ten okamžik to nevypadalo s naší Benfikou moc dobře. Deset minut před koncem byl faulován David Ritter ve vápně a rozhodčí nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil brankář Radek Smolík, 2:2. Před koncem utkání byl vyloučen náš hráč Miroslav Vaněk. Další branka již nepadla a utkání musely rozhodnout penalty.

Penalty kopali: David Juřica – ano, Martin Zvoníček – ne, Radek Smolík – ano, Ondra Janáč – ne, Patrik Naňák – ano

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…