Brumov dal gól po 285 minutách

22.11.2012

Kravaře - Přezimují s hrůznou vizitkou osmi zápasů bez výhry, kterou budou mít divizní fotbalisté Brumova možnost zlomit až v prvním jarním kole. V Kravařích však ukončili jinou šílenost. Po 285 minutách bez gólu dopřál ELSEREMU slastný pocit skórovat Straka.

SK Kravaře vs FC ELSEREMO Brumov 1 :1 (0 : 0)

„Úleva to sice je, ale je konec podzimu. Remíza je v tříbodovém systému k ničemu, ale zvenku se počítá každý bod,“ poznamenal asistent trenéra Vaněk.

První půle však nabídla jen průměrnou podívanou. „Oba týmy si vytvořily po jedné šanci. Pak to bylo ještě moc zajímavé,“ prohodil Vaněk.

Začaly se dít věcy. V 51. minutě otevřel skóre Straka, když se dostal s balonem do vápna, uvolnil se a přízemní střelou k tyči otevřel skóre. „Vypadalo to pro nás dobře,“ všiml si zkušený trenér Mičega.

Jenže v 66. minutě Kovařík vyrovnal. „Udělali jsme chybu na půlce. Balon se odrazil k jejich hráči, který zakončil na příč brankou, vrátili to do ohně a vyrovnali,“ litoval Vaněk.

A to ještě v 76. minutě Kravaře z penalty trefily spojnici břevna a tyče brumovské branky a osm minut před koncem hosté odpověděli břevnem ze skrumáže. „Nakonec spravedliva remíza. Jsme za ni rádi,“ přiznal Vaněk.

Brumov:
Letko - Naňák, Sucháček, Macků, Trochta - Školník (90. Chovanec), Strnad, Dekleva, Bartozel (70. Juřica) - Válek (69. Šindler), Straka

Přidáno 20.05.2019

FC Brumov – SK Baťov 1:1 (1:1) na PK 3:4 Branky: 15´ David Kocourek – 7´ Sotolář Sestava: Pjajko –…

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …