TJ Sokol Nevšová – FC Brumov 2:3 (2:3)

Branky: 7´ Tomáš Kolouch, 20´ Marek Novák a 23´ Marek Chovanec

Sestava: Smolík – Naňák, Kolouch, Doležal, Habanec – Juřica, Zvoníček, Řehák (90´ Kubiš), Chovanec (84´ Bartozel) – Novák, Vaculín

Diváků: 230

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: V neděli jsme jeli do Nevšové s úmyslem odčinit středeční porážku a získat tři body. Začali jsme aktivně a již v 6. minutě po autu D. Juřici dorazil míč do domácí brány nikým neatakovaný T. Kolouch. Ve 12. minutě byl faulovaný P. Naňák, rozhodčí ale zákrok neposoudil jako nedovolený a nechal pokračovat ve hře. Domácí útočník využil výhody a po samostatném úniku byl zastaven v pokutovém území jen za cenu faulu T. Koloucha. Nařízenou penaltu proměnil Stratený a vyrovnal na 1:1. Vyrovnávací gól domácích nijak nesnížil aktivitu našich hráčů, ba naopak. A tak ve 20. minutě se po individuální akci prosadil v pokutovém území M. Novák a upravil stav zápasu na 2:1. A to nebylo z naší strany ještě všechno, ve 23. minutě po nezištné přihrávce od D. Řeháka zvyšoval na 3:1 M. Chovanec, krásnou střelou pod břevno. V této fázi zápasu jsme jednoznačně dominovali na míči a soupeř se zmohl jen na ojedinělé protiútoky. Ve 32. minutě po rohovém kopu, kdy naše obrana nebyla dostatečně důrazná, Tomšů dorazil z bezprostřední blízkosti vyražený míč R. Smolíkem a upravili stav zápasu na 3:2. Ve 40. minutě se ještě uvolnil v pokutovém území D. Juřica, ale jeho tvrdou střelu domácí brankář s námahou zlikvidoval. Do druhého poločasu jsme nastupovali s cílem nedostat gól, případně přidat další. Byl to ale spíš boj se spoustou nepřesností, nedovolených zákroků na obou stranách, než pohledný fotbal. Do vyložené šance se dostal opět po individuální akci Tomšů, který přehazoval R. Smolíka, ale trefil jen břevno naší branky. V 72. minutě zakončoval P. Vaculín z hranice šestnáctky, ale domácí brankář jeho střelu k tyči zlikvidoval. I když rozhodčí nastavil zápas o 7 minut domácím se již nepodařilo vstřelit vyrovnávací branku.

V neděli od 10:00 hod. doma hostíme Holešov, přijd´te povzbudit naše hráče za dalšími body v KP.

Přečteno: 903x | Komentářů: 0

1:0
SFK Holešov
SFK Holešov

Benfika prohrála ve Viganticích

Přidáno 17.09.2018

Vigantice – Benfika 2:0 (1:0) Branky: 40´ a 77´ Blažek ČK: 84´ Michal Kříž a 86´ Patrik Novák …

Video - rozhovory po utkání s Holešovem

Přidáno 16.09.2018

FC Brumov – SFK ELKO Holešov 1:0 (1:0) Branka: 45´ Tomáš Kolouch Sestava: Smolík – Habanec,…