FC Brumov – FC Velké Karlovice 3:0 (1:0)

Branky: 23´ Patrik Naňák, 58´ Tomáš Kolouch a 82´ Petr Vlček

Sestava: Pjajko – Chovanec, Kolář, Kolouch, Juřica – Kubiš (82´ Pecha), Zvoníček, Řehák, Vlček (86´ Bůbela) – Novák (88´ Vaculín), Naňák (89´ Fojtík)

Diváků: 85

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: V dalším kole krajského přeboru jsme přívítali na domácím hřišti mužstvo Velkých Karlovic. Hosté založili svou taktiku na defenzivě a včasném dostupování našich hráčů, s cílem eliminovat naši snahu o kombinaci. V ofenzivě se spoléhali na rychlé protiútoky. V 10. minutě unikl po pravé straně hostující Škrobák a Pjajko jeho šanci zlikvidoval. Při druhé příležitosti v 15. minutě vysoko přestřelil domácí branku. Ve dvacáté minutě Vlček nastřelil břevno hostující branky, k odraženému míči se dostal Naňák a poprvé překonal brankáře Karlovic. Ve 25. minutě po standartní situaci Kolouch zakončoval z bezprostřední blízkosti hlavou, ale minul bránu. Ve 29. minutě se dostal M. Novák před brankáře hostů, ale taky nezakončil přesně. Do druhého poločasu nastoupili hosté se snahou vyrovnat a málem se jim to podařilo. Mezi 47. a 51. minutou se dostali do dvou vyložených příležitostí, kdy nás opět podržel brankář Pjajko. Postupně jsme se začali dostávat do hry a začali být dominantní na míči. V 56. minutě po centru Naňáka ještě nastřelil z malého vápna M. Novák jen brankáře hostů, ale z následujícího rohového kopu Kolouch zvýšil na 2:0. Další gólovou příležitost měl Naňák, kdy v přečíslení špatně řešil situaci před brankářem hostů a nenahrál lépe postavenému M. Novákovi, který mohl zakončovat do prázdné brány. V 82. minutě po centru A. Pechy uzavřel skóre zápasu Vlček.

Video – rozhovory:

Trenér Pavel Charvát a hráči Petr Vlček a Tomáš Pjajko.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…