Další porážka, tentokrát s Novým Jičínem

12.05.2016

FC ELSEREMO Brumov - FK Nový Jičín 0:2 (0:2)

Sestava: Semanko - Chovanec, Dorňák (59´ Vítek), Kovář, Naňák Patrik - Bartozel J. (76´ Polách), Novák, Strnad (45´ Zvoníček), Naňák Pavel - Juřica, Bartozel O.

Diváků: 162

Ve středečním, vloženém kole divize E, jsme přivítali na našem hřišti celek z Nového Jičína. Do desáté minuty se hrál vyrovnaný zápas. V této minutě jsme zbytečně přišli o míč na polovině soupeře, který se dostal do protiútoku. Po dvou přihrávkách se u míče ocitl Lokša a jeho křižná střela zapadla u tyčky do brány, 0:1. Naše pokusy o ohrožení hostujícího golmana byly nepřesné nebo je stačili hostující hráči blokovat. Ve 42´ dostal míč za naši obranu opět Lokša, kličkou se ve velkém vápně zbavil obránce a opět střelou na zadní tyč vsítil branku, 0:2. Navíc musel v poslední minutě střídat zraněný Strnad.

Po přestávce se naše kombinační hra zlepšila, drželi jsme víc míč na svých kopačkách, ale bohužel se nám nepodařilo vsítit alespoň kontaktní branku. Nejblíže k tomu měl Naňák Pavel, ale jeho střela skončila na břevně. Hosté se do útoku už moc nehrnuli a tak zůstal stav utkání nezměněn.

V dalším utkání hostíme v neděli 15.5. od 10.15 hod. celek Vsetína. Bude to velmi důležitý zápas z pohledu na konečné umístění v letošním ročníku divize E. Přijďte naše kluky v tomto utkání podpořit v co největším počtu. Věříme, že kluci zabojují a zapíší si po zápase do tabulky velmi důležité tři body.

Přidáno 22.06.2022

Trenér Martin Kolář hodnotí jarní část sezony: Jaro hodnotím jako progresivní část sezony, kdy se nám dařilo…

Na závěr vysoká výhra v Polance

Přidáno 20.06.2022

Na závěr vysoká výhra v Polance 26. kolo KP TJ Valašská Polanka - FC Brumov 0:6 (0:3) Branky: …