Derby se Štítnou rozhodla vlastní branka

FC Brumov – TJ Štítná nad Vláří 1:0 (0:0)

Branka: 68´ vlastní

Sestava: Pjajko – Kubiš (75´ Pecha), Kolouch, Doležal, Naňák – Chovanec, Kolář (65´ Vlček), Zvoníček (85´ Fojtík), Řehák, Juřica – Novák M.

Diváků: 350

Komentář k utkání trenéra Pavla Charváta: Hosté ze Štítné založili svou taktiku na úporné defenzivě a včasném dostupování našich hráčů, s cílem eliminovat naši snahu o kombinaci. V ofenzivě se spoléhali na rychlé protiútoky.

V první půli se hrálo převážně na polovině hostů, kteří naprosto rezignovali na kombinaci a omezili se pouze na odkopávání míčů, kterými hledali vytáhlého útočníka, operujícího na hrotu. Naše snaha o kombinační hru narážela na důraznou hru hostů a časté nepřesnosti, zcela scházela finální přihrávka. Soupeřovu branku jsme ohrožovali pouze při standartních situacích nebo střelami ze střední vzdálenosti. Za zmínku stojí střela Nováka M. ze 17. minuty, která skončila těsně vedle tyčky, ale hlavně přímý kop Koláře M., kterým v 38. minutě orazítkoval břevno. Hosté zahrozili průnikem z 15. minuty a nebezpečnou hlavičkou z 37. minuty, s oběma si poradil brankář Pjajko T.

Do druhého poločasu hosté změnili rozestavení i taktiku a podařilo se jim hru částečně vyrovnat. 51. minuta přinesla naši největší šanci zápasu, kdy se Kubiš M. ocitl sám před brankářem hostů, ale z bezprostřední blízkosti minul bránu. Hra se odehrávala především uprostřed hřiště, byla plná soubojů a začaly se množit fauly. V 68. minutě se na levé straně dostal k míči Naňák a jeho střílený centr tečoval do vlastní branky štítenský obránce a vedli jsme 1:0. Po obdržené brance hosté poněkud otevřeli hru a ta se přelévala z jedné strany na druhou, ale žádné z mužstev si nevypracovalo vyloženou šanci.

Video-rozhovory:

I když nám to na hřišti skřípe a hra není pořád taková jakou bychom si představovali, i tak Vám přinášíme další povedené video z naší dílny od našeho klubového kameramana pana Lysáka (ELLYS), který si opět vyhrál s detaily.

Nechybí hodnocení trenérů (Pavel Prešnajder, Zdeněk Žáček) a hráčů (David Juřica a navrátilec Martin Kolář)