FC TVD Slavičín  -  FC ELSEREMO Brumov  3:1 (1:0)

Branky : 43´ Elšík, 51´ Školník, 61´ Elšík  -  79´ Chovanec
Slavičín : Adamuška - Kocián, Lukaštík, Švach, Mezírka - Kalus (46´ Hlava), Plšek, Školník, Hlobil (70´ Goňa) - Macek (68´ Hladík), Elšík
Brumov : Urbánek - Doležal (46´ Macháč), Juřica, Kolář, Martinka - Novák, Horáček Strnad (73´ Janáč), Chovanec - Naňák, Bartozel O.
Diváci : 425

K dalšímu venkovnímu zápasu jsme odjížděli do sousedního Slavičína. V sestavě se neobjevil Dekleva z důvodu nemoci. Na jeho postu nastoupil Juřica a z kraje obrany Doležal. Z důvodu zranění chyběl i Kořenek.
   Domácí měli od začátku utkání více ze hry, ale většina jejich akcí končila před našim pokutovým územím. My jsme se dostávali do zakončení jen sporadicky. Už se zdálo, že poločas skončí bez branek, když ve 43´ rozehrával trestný kop Školník. Na jeho centr si na přední tyč naběhl Elšík a jemnou tečí usměrnil míč do naší sítě 1:0.
   Úvod druhého poločasu patřil domácím. Nejprve se v šanci objevil ve 48´ střídající Hlava, ale jeho střela šla vedle. O tři minuty později to ale už bylo 2:0 pro domácí. Na křižný pas za naší obranu si naběhl Školník a bez problémů přehodil vyběhnuvšího brankáře Urbánka. V 63´ domácí zvýšili na 3:0. Mezi střelce se podruhé zapsal Elšík, když si naběhl na krásný centr z pravé strany a hlavičkou překonal Urbánka. Nám se podařilo snížit na 3:1 Chovancem v 79´ po pěkné kombinační akci Macháč - Naňák. V 86´ měl na hlavě zdramatizování konce zápasu Janáč, ale ve vyložené příležitosti minul soupeřovu branku. Domácí si potom závěr utkání pohlídali.
   V dalším kole hostíme příští neděli 11.10. celek z Dolního Benešova.

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…