05.06.2016

FK Nové Sady – FC ELSEREMO Brumov 1:2 (0:0)

Branky: 62´ Alexa David - 57´ a 65´ Naňák Patrik

Sestava: Semanko – Chovanec (78´ Bartozel Josef), Dorňák, Kolář, Polách – Beňo, Zvoníček M., Novák, Juřica – Naňák Patrik (85´ Vlček), Bartozel O.

Po minulé domácí porážce s Velkými Karlovicemi jsme do Nových Sadů jeli s jedním cílem a to zvítězit! Již v autobuse panovala bojovná nálada a z kluků vyzařovalo velké odhodlání. Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned ve 3. minutě po standartní situaci trefil hlavičkou Přema Beňo tyč. V 11. minutě jsme si vypracovali druhou brankovou příležitost, ale k naší smůle, po hlavičce Marka Nováka, obránce Sadů vykopl míč z brankové čáry. Pak se chvíli hrálo mezi šestnáctkami obou týmů. Po půl hodině hry utekl David Juřica po lajně, který poslal míč na Olina Bartozela, ale jeho zakončení bylo málo důrazné a domácí brankář si s velkou šancí poradil. Minutu před koncem první půle si vytvořili domácí jedinou brankovou šanci, kdy domácí útočník minul branku jen o pár centimentů. První půle skončila tedy bez branek. Náš tým měl více ze hry, ale bohužel šance, které jsme si vytvořili jsme neproměnili, tak jak už je u nás na jaře zvykem.

Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, my jsme útočili a tým Nových Sadů byl mdlý a bylo vidět, že jim na rozdíl od nás o nic nejde. V 57. minutě se nám povedlo vstřelit první branku. Olin Bartozel zatáhl míč po lajně a poté ho poslal do vápna, kde ho ve skluzu trefil Patrik Naňák, 0:1. V 60. minutě domácí srovnali, ale naštěstí pomezní pro offside správně neuznali.Bohužel o dvě minuty později, po nádherné střele Alexe Davida, domácí srovnali, 1:1. V 65. minutě po pěkné kombinaci Olina Bartozela s Patrikem Naňákem, jsme se ujali opět vedení a trefil se podruhé Patrik Naňák, 1:2. Do konce utkání se domácí Nové Sady snažili o vyrovnání, ale my jsme svým bojovným výkonem soupeře do žádné brankové šance nepustili a po zásluze zvítězili 2:1.

Když jsme se na konci utkání dozvěděli, že Havířov vyhrál v Krnově, tak jsme mohli začít slavit záchranu divize. Cesta domů byla veselá (náročná). Všichni hráči zaslouží velké poděkování, protože proti Novým Sadům se vydali na krev a na hřišti nechali vše. V posledním kole budeme hrát opět venku, tentokrát budeme zajíždět do Rýmařova.

Za FC ELSEREMO Brumov Lukáš Juřica

Přečteno: 1831x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…