Dobře rozehraný zápas jsme nakonec zremizovali

14.09.2016

FC ELSEREMO Brumov – TJ Slavoj Polná 3:3 (2:1)

Branky: 44´ a 82´ Marián Kovář, 35´ Jakub Habanec – 41´ a 87´ Jan Hrdlička, 89´ Daniel Kavka (pen.)

Diváků: 170

Sestava: Semanko – Chovanec, Ritter, Sucháček, Fojtík (46´ Polách) – Novák, Kolář, Vítek – Habanec (76´ Pavel Naňák), Kovář, Bartozel (85´ Pecha)

Po nedělním vítězství 3:1 nad Starou Říší a dobrém výkonu jsme chtěli přidat další tři body na naše konto, bohužel tříbodový zápas se proměnil během dvou posledních minut v tragédii.

Jak padaly branky. V 35´ se uvolnil Martin Kolář, ten poslal do brankové šance Jakuba Habance a ten vymetl levou šibenici, brankář hostí neměl šanci, 1:0. Ve 41´ srovnal hostující Hrdlička, který se dostal ve vápně k míči, jak slepý k houslím a pohodlně prostřelil Juraje Semanka, 1:1. Nám se povedlo ještě do poločasu strhnout vedení na svoji stranu a to zásluhou Mariána Kováře, kterému naservíroval míč Olin Bartozel a první jmenovaný zkušeně prostřelil brankáře, 2:1. Na další branky se čekalo až do 82´, kdy se podruhé v zápase trefil Marián Kovář, který za náš tým vstřelil již 6 branku, 3:1. V tento okamžik to vypadalo, že máme zápas pevně ve svých rukou, ale bohužel opak byl pravdou. V 87´ se dostal do šance Hrdlička a ten na dvakrát prostřelil našeho brankáře, 3:2. Bohužel o tři body jsme přišli v 89´, kdy hostující Kavka proměnil pokutový kop, 3:3.

Další zápas hrajeme už teď v sobotu v Uherském Brodě v 15:30 hod.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…