FC ELSEREMO Brumov - TJ Valašské Meziříčí 2:0 (0:0)

Sestava: Urbánek - Novák, Kolář, Dekleva, Juřica - Horáček, Strnad, Bublák, Chovanec - Kořenek, Bartozel O.
Branky: 2x Kořenek
Střídali: Naňák, Doležal, Bartozel J.
Diváků: 185

I ve třetím domácím zápase jsme dokázali bodovat, tentokrát sme porazili soupeře z Valašského Meziříčí.

První dvacetiminutovka byla z obou stran ospalá a oba týmy se v teplém počasí nikam nehrnuli. První střelu na branku zaznamenali fanoušky až ve 21. minutě, kdy Bublák ohrozil brankáře hostí. Ve 26. minutě měli hosté z ValMezu velkou šanci, kdy se po hrubce naší obrany objevil útočník sám před Urbánkem, ale ten předvedl skvělý reflex. O dvě minuty později se dostal Chovanec z pravé strany do vápna, brankář vyrazil jeho střelu na roh. Pět minut před koncem prvního poločasu Juřica vyslal Bubláka, který nechal vyniknout brankáře. První poločas skončil bez branek.
Druhý poločas začali lépe hosté a prvních deset minut patřilo jim. V 57. minutě ukázal Strnad svůj důraz a nasazení, přetlačil obránce a naservíroval míč Kořenkovi, který měl jednoduché zakončení do prázdné branky, 1:0. V  64. minutě po rohu Koláře hlavičkoval Novák metr nad. O minutu později se Naňák dostal středem vápna, ale brankář si poradil. V 76. minutě, po závaru v našem vápně, se balon dostal naštěstí první na naše kopačky a velkou šanci hostů jsme tak odvrátili. Pak předvedl důraz i Dekleva a ten vyslal Kořenka do brejkové situace se kterou si Kořenek poradil na jedničku a zvýšil na 2:0. Posledních deset minut se hosté snažili se zápasem ještě něco udělat, ale my jsme je svojí bojovností už k ničemu nepustili.

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…