Domácí neporazitelnost uhájil Marek Novák v poslední minutě

20.03.2016

FC ELSEREMO Brumov - SK Hranice 2:2 (0:1)

Branky: 69´ Kořenek, 90´ Novák - 26´ Vyka, 63´ Ferenc

Sestava: Semanko - Martinka, Kolář, Juřica, Naňák Patrik - Bartozel J. (60´ Pecha), Novák, Zvoníček (76´ Ritter), Naňák Pavel - Bartozel O., Kořenek

Od úvodního hvizdu se hrál na přírodní trávě poměrně svižný fotbal z obou stran. Hosté lépe kombinovali a v útoku hráli jednoduše, na kolmé přihrávky za naši obranu. Už ve 4´ se takto dostal do šance Ferenc, udělal kličku i golmanovi, ale vyhnal se při ní do strany a zakončoval vedle. Ve stejné pozici se ocitl ve 26´ Vyka a křižnou střelou pod břevno otevřel skóre utkání, 0:1. O čtyři minuty později vystřelil z 30 m Juřica, ale golman Tomečka jeho pokus vytěsnil na roh. Hosté mohli zvýšit svůj náskok ve 37´, kdy postupovali dva na jednoho, ale střelu Ference v posledním okamžiku zblokoval Martinka na roh. Šanci na vyrovnání měl tři minuty před koncem Bartozel Olin, který se uvolnil na hranici velkého vápna, ale jeho pokus kryl golman.

V úvodu druhého poločasu se dostal do šance neúnavný Ferenc. Byl z toho roh, po kterém se k odraženému míči dostal Vyka, ale jeho pokus reflexně zneškodnil Semanko. Po té jsme měli více ze hry my, zatlačili jsme soupeře na jeho vlastní polovině, ale do vyložených šancí jsme se nedostávali. Naopak. V 63´ se dostal do šance Ferenc a na podruhé se mu podařilo vstřelit branku, 0:2. Tato branka ale naše hráče nerozhodila a opět jsme byli aktivnější. Naše aktivita přinesla své první ovoce v 69´, kdy si na malém vápně zpracoval centr Bartozel Olin, posunul proti noze Kořenkovi a ten prostřelil vše, co stálo před ním, 1:2. Hosté po této brance se ještě víc zatáhli, v závěru utkání kouskovali hru střídáním a pomalým rozehráváním, ale vyrovnání nezabránili. V poslední minutě kopal roh Kolář, jeho přetažený míč posunul hlavičkou Kořenek na přední tyč a tam se svým důrazem prosadil Novák a bylo vyrovnáno na 2:2. Poté se už ani nerozehrávalo a rozhodčí ukončil zápas.

Nerozhodný výsledek je spravedlivý. Musíme pochválit naše kluky za bojovnost po celou dobu zápasu. I nadále jsme v této sezoně nepoznali, jak chutná porážka před vlastnimi diváky. Příští týden zajíždíme do Valašského Meziříčí, hrát budeme v sobotu 26.3. v 15:00.

Rozhovory s hostujícím trenérem Rostislavem Sobkem, domácím Miroslavem Mičegou a našim kapitánem Martinem Kolářem

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…