Domácí prohra nám zkomplikovala situaci k záchraně

FC ELSEREMO Brumov - FC Velké Karlovice 0:2 (0:1)

Branky: 24´ Chuchma , 79´ Mynarčík

Sestava: Semanko - Chovanec (56´ Vítek), Kolář, Ritter, Juřica - Bartozel O., Novák, Zvoníček M., Naňák Pavel - Kořenek, Beňo (46´Naňák Patrik)

Diváků: 170

V dalším velmi důležitém zápase se zachraňujícími se Velkými Karlovicemi jsme začali aktivně a soupeře přitlačili na jeho polovinu. Dostávali jsme se i do zakončení, ale k toužebné první brance to nevedlo. Ve 13´ se v hlavičkovém souboji zranil hostující Štuler a s roztrženou hlavou a podezřením na otřes mozku byl odvezen rychlou záchrannou službou do nemocnice. Zápas byl proto na několik minut přerušen. Hosté spoléhali na rychlé brejky a po jednom takovém se ujali ve 24´ vedení, když chybu v naší obraně dokázal zúročit Chuchma, 0:1. Vyrovnání měl na kopačce v poslední minutě Kořenek, ale jeho střela, po přihrávce Bartozela, orazítkovala jen tyč branky soupeře.

Druhý poločas byl obrazem prvního. My útočili do plných a hosté z Karlovic spoléhali na rychlé brejky. Během prvních patnácti minut mohli hosté pojistit své vedení, ale Chuchma mířil ve vyložené šanci vedle a Ondřejka nastřelil tyč naší branky. V 58´ se řítil do velkého vápna Kořenek. Prostřelil vyběhnuvšího golmana Sváčka, ale míč směřující do prázdné branky stačil ještě na brankové čáře odkopnout kapitán Mikula do bezpečí. Kolářova střela z trestného kopu skončila v 78´ těsně vedle. O minutu později si hosté pojistili své vedení. Do brejku se dostal po pravé straně Škrobák, jehož křižnou střelu stačil ještě Semanko vyrazit, ale na dorážku Mynarčíka už nedosáhl, 0:2. Naši hráči to ještě nevzdávali, dál dobývali soupeřovu branku, ale soupeř využíval všech dovolených i nedovolených prostředků k tomu, aby co nejvíc kouskoval hru. Čtyři minuty před koncem byl navíc po zbytečném faulu vyloučen Naňák Pavel a tak naše úsilí o zdramatizování vyšlo naprázdno.

Bohužel tato domácí prohra nám hodně zkomplikovala situaci k záchraně. Poslední dva zápasy hrajeme na hřišti soupeřů a je jen v našich rukách a nohách, abychom ještě zabojovali a i pro následující sezonu zajistili účast v divizní soutěži. Příští zápas sehrajeme v sobotu 4.6. od 16.30 hod na hřišti v Nových Sadech.

Za FC ELSEREMO Brumov Josef Novák

Přečteno: 928x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…