30.05.2017

DOROST – HLUK 4:2 (2:2)

Branky: 10´ a 70´ Jakub Fojtík, 25´ Štěpán Dorňák, 79´ Přemysl Vaculín

Sestava: Pjajko – Dorňák, Novák (63´ Polomík), Struhař (73´ Kolínek), Vlček, Fojtík, Kubiš, Pecha, Holec, Vaculín, Škrabola

V dalším kole nás čekal silný tým z Hluku, kterému jsme na podzim podlehli 4:1. Nezačali jsme tak, jak jsme si řekli, a proto nás soupeř potrestal a my prohrávali v 10. minutě 0:1. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat a následně dostat do vedení brankou J. Fojtíka. Do konce první půlky soupeř vyrovnal a do kabin jsme šli smírně za stavu 2:2.

Druhá půlka byla z naší strany taková, jaká by měla být v boji o první příčku. Soupeře jsme zatlačili a po parádním zahraném přímém kopu J. Fojtíka se dostali zaslouženě do vedení, 2:3. Soupeře jsme i nadále přehrávali a po akci z levé strany a následně výborném centru A. Pechy na P. Vaculína zvýšili náskok na konečných 2:4. Hráči si za předvedený výkon ve druhé půli zaslouží poděkování.

Za FC Elseremo Brumov Pavoľ Gabriš

Přečteno: 855x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

Doma nám to na jaře nejde, proti Baťovu bereme jen bod

Přidáno 20.05.2019

FC Brumov – SK Baťov 1:1 (1:1) na PK 3:4 Branky: 15´ David Kocourek – 7´ Sotolář Sestava: Pjajko –…

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …