ČSK UHERSKÝ BROD - DOROST 1:4 (0:2)

Branky: 9´ Kubiš, 14´ Vlček, 67´ Vaculín, 72´ Pecha (pen)

Sestava: Pjajko - Dorňák, Filák, Škrabola, Martinka - Kolínek, Vlček, Fojtík, Pecha - Vaculín, Kubiš

Střídali: Polomík, Holec, Pešout

Od začátku zápasu jsme měli více ze hry a domácí dokonale zaskočili bojovností, nasazením i rychlostí. Již ve 14´ jsme vedli 2:0, kdy branky dávali Kubiš a Vlček. Vytvořili jsme si i další šance, ale nedokázali jsme je proměnit. Domácí se v prvním poločase na nic nezmohli.

Druhý poločas ale domácí hráli jako vyměnění. Začali běhat, zpřesnili přihrávky a bylo to znát na jejich výkonu. Už ve 47´ se jim podařilo snížit na 1:2, když po zahrátí volného přímého kopu míč poskakoval delší dobu na našem malém vápně, ale my jsme jej nedokázali odkopnout. Tato branka domácí ještě víc povzbudila, ale do brankových příležitostí se nedostávali. Naopak. V 67´ se prosadil z rychlého protiútoku Vaculín a zvýšil na 3:1. Tento hráč byl o 5 minut faulován ve velkém vápně domácím obráncem a následný pokutový kop s přehledem proměnil Pecha, 4:1. Domácí se po této brance směrem dopředu už neprosadili a naši kluci si tak po skvělém výkonu odvezli z Brodu všechny 3 body.

Příští zápas hrajeme doma v sobotu 6.5. od 10 hodin s druhým celkem tabulky - Baťovem. Bude to zápas o první místo tabulky, tak přijďte naše kluky povzbudit v hojném počtu.

Za FC ELSEREMO Brumov Josef Novák

Přečteno: 865x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…