FC Dolní Benešov - FC ELSEREMO "A" 0 : 2 ( 0 : 2 )

22.09.2014

FC Dolní Benešov  -  FC ELSEREMO  "A"    0 : 2 ( 0 : 2 )

Branky: 31´Bartozel J., 36´Brunclík ( vlastní )

Sestava: Urbánek - Martinka, Dorňák ( 87´Doležal ), Kolář, Smolík - Horáček, Polách, Zvoníček, Strnad - Bartozel J. ( 85´Janáč ), Juřica ( 77´Naňák )

Bez produktivního dua Kořenek - Olin Bartozel se divizní fotbalisté Brumova obešli v Dolním Benešově. Zatímco Kořenek léčil zranění, druhý jmenovaný byl na svatbě své sestry. I bez jejich služeb si ale Elseremo poradilo a přivezlo tři body a je pouze o bod za vedoucí Mohelnicí. Už v osmé minutě se Juřica ocitl v obrovské šanci, ale střelu prováhal. Ale po půlhodině po rychlém autu a Poláchově milimetrové přihrávce na Josefa Bartozela Brumov vedl. „Na jeho roky mu zápas sedl," pochválil vedoucí týmu Brumova Roman Bližňák 16-ti letého záložníka a bratrance slavnějšího Olina Bartozela. Za pět minut bylo ještě veseleji, když Martinka vybojoval v rohu míč, poslal jej před branku a obránce Brunclík si dal vlastní gól. „Ničím nás nepřekvapili. Spíš jen nakopávali balony do vápna. Také druhá půle se odvíjela ve stejném duchu. Mohli jsme rozhodnout už dřív. Šance na to byly," podotkl Bližňák.

FOTO z utkání ZDE

Přečteno: 1568x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

Doma nám to na jaře nejde, proti Baťovu bereme jen bod

Přidáno 20.05.2019

FC Brumov – SK Baťov 1:1 (1:1) na PK 3:4 Branky: 15´ David Kocourek – 7´ Sotolář Sestava: Pjajko –…

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …