FC Elseremo "A" - FRÝDEK-MÍSTEK 0 : 3 ( 0 : 2 )

Branky: 9. Matúš, 43. Ilko, 84. Uškovič

Rozhodčí: Boček – Richtár, Šafrán

ŽK: 49. Juřica, 68. Horáček, 75. Martinka – 32. Matúš, 41. Švrček.

Diváci: 350.

V prvních minutách zápasu bylo vidět, že k nám přijelo mužstvo hrající o dvě třídy výš. Přesnými přihrávkami se snažili rozleptávat naši obranu, která hrála do 9. minuty pozorně a disciplinovaně, aby se však nechala nachytat při rohovém kopu, který byl zahraný na zadní tyč. Z této pozice byl vrácený do malého vápna, kde však naši borci nebyli v dostatečném počtu a snadná práce pro Matůše 0:1. Tento úspěch jako by soupeře ukolébal a konečně jsme mohli vytvářet něco dopředu.Bylo se na co dívat a uznalí diváci odměňovali každou útočnou steč potleskem. Zvláště průnik Kořenka, který pláchl obraně jako by ona hrála ještě včera IA třídu a ne náš útočník, volal po góle. V konečné fázi však sám před gólmanem s dotírajícími obránci zklamal. Kořenek si do konce poločasu vytvořil několik slibně vyhlížejících příležitostí, které alespoň končili možností rozehrání trestných kopů. Bohužel jsme však při jejich zahrávání nebyli tak efektivní jako v jiných zápasech. Když už soupeři šly naše útočné choutky na nervy, tak poslal soupeř Kořenka po brutálním zákroku ve slibné pozici do kabin, aby ve druhém poločase Kořenek už nenastoupil. Naštěstí se prognóza zlomeniny nepotvrdila. Bohužel přišel trest za naše nevyužité šance a 43. minutě zajistil Zapalač pojistku 0:2. I ve druhém poločase jsme převáděli pozorný výkon a soupeř nepouštěli do žádných výrazných akcí. Dopředu se posunul Juřica , o jehož schopnostech soupeř dobře věděl, a tak si ho pečlivě hlídal. Mohli jsme zahrozit z přímých kopů, ale všechny skončili mimo bránu, nebo na těle bránících hráčů. Když už to vypadalo, že uhrajeme slibný výsledek, přišel z kopačky Uškoviče v 84. minutě třetí úder a bylo to 0:3. Přes výsledek 0:3 si naši hráči zaslouží poděkování a uznání za předvedený výkon, protože hráli důstojnou partii z celkem z II. ligy. Divácký potlesk za každou útočnou snahu a povedený obranný výkon jim musel být sladkou odměnou.

Brumov: Urbánek - Kiačik, Miklas, Juřica, Martinka - Bartozel, Horáček, Beňo Př., Naňák - Gago, Kořenek (střidali: Janáč, Smolka, Doležal, Vaněk, Smolík)

Frýdek-Místek: Prepsl – Ilko, Uvíra, Literák, Švrček – Mozol (84. Talián), Žídek, Ďurica, Zapalač – Gavlák (69. Soukup), Matúš (52. Uškovič). Trenér: Vladimír Goffa.