FC ELSEREMO "A" - TJ Valašské Meziříčí 3 : 0 ( 1 : 0 )

20.11.2014

FC ELSEREMO Brumov : TJ Valašské Meziříčí o.s. 3 : 0 ( 1 : 0 )

V posledním podzimním domácím utkání naši hráči nezaváhali a zaslouženě zvítězili. Tímto vítězstvím jsme se posunuli na druhé místo v tabulce. Od začátku byla k vidění oboustranně svižná hra. Do 20 min jsme několikrát ohrozili soupeřovu branku. Největší šanci měl Smolík, ale jeho střelu z malého vápna již v 5 min zneškodnil hostující brankář Kmecik. V prostřední části poločasu se i hosté dostali do zakončení. Nejprve Macíček a posléze 2x Sviták. Ve 35 min se nezdařil odkop brankáři Kmecíkovi, když " nahrál " Poláchovi a ten ho přeloboval z 35 m 1 : 0. Ve 40 min doklepával do prázdné branky Smolík, ale branka nebyla uznána pro postavení mimo hru. Od začátku druhého poločasu jsme soupeře zatlačili, vytvářeli si další brankové příležitosti, ale bohužel je nevyužili. Střely Horáčka, Kořenka i Polácha těsně minuly branku nebo je stačil zlikvidovat golman Kmecik. V 82 min jsme zahrávali rohový kop. Na přední tyč si naběhl Juřica a jemnou tečí hlavou poslal míč do soupeřovi branky 2 : 0. Konečnou podobu výsledku dal v 84 min Kořenek, když z hranice velkého vápna přeloboval vyběhnutého golmana hostů 3 : 0. Svou premiéru v divizním " A " celku si odbyl další talent brumovského fotbalu Jakub Fojtík. Přejeme nejen mu zasloužený odpočinek po náročné podzimní sezoně.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…