FC ELSEREMO "A" - Uherský Brod 6 : 1 ( 2 : 1 )

19.07.2014

Branky: Bartozel 2, Naňák Pavel 2, Kolouch Tomáš, Gago Petr

Sestava: Urbanek (45.min. Smolík R.)- Smolík A. (65.min Janáč), kolouch, Juřica, Kiačik - Bartozel P. (45.min Sedláček P.), Strnad, Hořáček, Gago (80. min Naňák P.) - Bartozel O., Kořenek

Po fotbalové stránce to byl zajímavý zápas, který se sice pro naše barvy zpočátku nevyvíjel příznivě, protože jsme po rohovém rohu prohrávali 1:0. Pak se však prosadila fotbalovost z naší strany a do poločasu jsme již vedli 2:1. Dařilo se hlavně nově vyhlédnutým posilám Gagovi a Kořenkovi, při jejichž akcích si museli někdy obránci Uherského Brodu připadat jak na kolotoči. Ve druhém poločase po hezkých fotbalových akcích jsme přidali další čtyři góly.

Přečteno: 1927x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…