FC ELSEREMO Brumov "A" - Otrokovice 2 : 1 ( 0 : 0 )

14.04.2014

Branky: 54. Juřica, 70. Bartozel O. - 63. Vavruša

Domácí v prvním poločase nehráli dobře a nebýt Filipa Urbánka, mohlo utkání skončit ve prospěch hostí
a nikdo by se tomu divit nemohl. Brankář domácích zlikvidoval minimálně 3 vyložené šance v první a jednu
v půlce druhé. Jinak utkání moc krásy nepobralo a naštěstí padlo i několik branek. Brumov šel do vedení
po přímém kopu Bartozela, který golman hostí vyrazil jen k Juřicovi, který křížem poslal domácí do vedení.
Za 10 minut bylo ale srovnáno, když Dobeš zahrál ukázkovou standardku a trefil hlavu Vavruši. Naštěstí
ale hosté vytvořili aut u hospody a to se v Brumově trestá. Jak? Dlouhým autem a když se podaří, i brankou,
což byl dnes tento případ. Chovanec prodloužil na Bartozela a ten jen míč dorazil - 2 : 1.
Zajímavostí byla už zmiňovaná situace z 16. minuty, když si hlavní rozhodčí poranil lýtkový sval. V utkání
pokračovat nemohl, a tak hlasatel vyhlásil, zda je přítomen na stadiónu "nějaký" rozhodčí. To naštěsti byl.
Miroslav Vaněk (1958) zúročil letité působení v černém a s přehledem odmával 74.min divize "E". Nárok na odměnu
bohužel neměl, a tak se spokojil s pochvalou delegáta a pozápasovým pivkem.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…