FC ELSEREMO Brumov - FK Nový Jičín

11.04.2015

FC ELSEREMO Brumov - FK Nový Jičín 1:2 (0:1)
Na velikonoční neděli jsme chtěli potvrdit dobrý výsledek z minulého zápasu v Lískovci,leč po velmi špatném výkonu se nám to nepodařilo a prohráli jsme s průměrným Novým Jičínem. Náš výkon, nasazení ani přístup neodpíval postavení v tabulce,je to hazardování se jménem klubu. Kdo uvěří tomu,že jsme chválili hráče v Lískovci a viděl tento zápas,tak se nám každý s chutí zasměje. Utkání na přírodní trávě ( hrbolaté ) nám od začátku nesedlo,hosté byli pohyblivější,měli všechny odražené balóny,lépe si uměli přihrát, my jsme nic nevymysleli a hráli jsme hru,která nám není vlastní,nakopávání míčů na malé útočníky. V 18. minutě se před velkým vápnem se k odraženém míči dostal Lokša a propálil nekompromisně Urbánka 0:1. Zbytek poločasu jsme měli snahu vyrovnat,soupeře jsme trochu přitlačili na jejich polovinu,ale vyloženou šanci jsme si nevypracovali. Do druhé půle připravil domácí trenér dvě změny,ve snaze posílit ofenzivu. Naše mírná převaha vyústila v šanci O. Bartozela,kdy křižnou střelou překonal brankáře,ale míč jen těsně minul branku. Hosté se zaměřili na obranu a podnikali rušivé útoky a v 68. minutě po chybě domácí obrany hostůjící Kalich upravil skóre na 0:2. Zbývající čtvrhodinu hráli domácí vabank,kdy vysunuli Juřicu na hrot a podařilo se nám po standartní situaci snížit zmiňovaným Juřicou na 1:2. Zbytek utkání se odehrával na půli Nového Jičína,ale už se nám nepodařilo nic udělat. Nepovedený zápas před skoro 300 zklamaných diváků,tak po zásluze vyhrál Nový Jičín. Nezbývá než doufat,že pro příští zápas se nám již všichni marodi uzdraví a v těžkém zápase o čelo tabulky předvedeme v Petrovicíh mnohem,mnohem lepší výkon.

Sestava: Urbánek - Martinka,Smolík,Naňák,Juřica,Polách,Bartozel O.,Šenkeřík,Horáček,Dekleva,Zvoníček
              Střídali: Ritter,Bartozel J.

Přečteno: 529x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

Doma nám to na jaře nejde, proti Baťovu bereme jen bod

Přidáno 20.05.2019

FC Brumov – SK Baťov 1:1 (1:1) na PK 3:4 Branky: 15´ David Kocourek – 7´ Sotolář Sestava: Pjajko –…

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …