FC Velké Karlovice - FC ELSEREMO "A" 1 : 4 ( 0 : 1 )

09.11.2014

FC Velké Karlovice + Karolinka : FC ELSEREMO Brumov 1 : 4 ( 0 : 1 )

branky : 34´Juřica, 78´Polách, 81´, 90´Bartozel O.

sestava : Urbánek - Martinka, Kolář, Dekleva, Juřica - Naňák ( 58´Smolík ), Polách, Strnad, Horáček ( 87´Bartozel J. ) - Bartozel O., Kořenek ( 84´Gago )

Na těžkém, podmáčeném hřišti jsme byli po celý zápas aktivnější a po zásluze vyhráli. Úvod ale patřil domácím, když již ve 2 min zahrávali trestný kop, ale Urbánek nebezpečnou situaci vyřešil. Po této situaci se již domácí v první půli k ohrožení naší branky nedostali. Naopak my jsme si vytvářeli brankové příležitosti, ale šance Kořenka, Bartozela O.a Horáčka nebyly využity. V 17min zazvonila domácí tyč po střele Naňáka. Ve 28 min vsítil branku Juřica, ale ta nebyla uznána pro jeho ofsajdové postavení. Vše si vynahradil ve 34 min, když si naběhl do volného prostoru a ranou prostřelil vše před sebou 0 : 1. Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním vyrovnat. První šanci nevyužil v 55 min Ondřejka. Domácí se ale vyrovnání dočkali. V 75 min poslali domácí centr za naši obranu a po dvou hlavičkách vyrovnali stav na 1 : 1. O dvě min později postupovali tři domácí hráči na jednoho našeho obránce, ale jejich souhra jim nevyšla. Potom jsme se dostali do hry my. V 78 min vhazoval dlouhý aut Deklava, odražený míč se dostal k Poláchovi a ten bez problémů skóroval 1 : 2. Uklidnění do našich řad vnesl Bartozel O. dvěma brankami v závěru. Nejprve v 81 min využil špatného odkopu domácích a v poslední minutě po přesné přihrávce Smolíka uzavřel skóre utkání.

FOTO z utkání ZDE (Romana Filáková)

Přečteno: 1051x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…