FC Velké Karlovice - FC ELSEREMO "A" 1 : 4 ( 0 : 1 )

09.11.2014

FC Velké Karlovice + Karolinka : FC ELSEREMO Brumov 1 : 4 ( 0 : 1 )

branky : 34´Juřica, 78´Polách, 81´, 90´Bartozel O.

sestava : Urbánek - Martinka, Kolář, Dekleva, Juřica - Naňák ( 58´Smolík ), Polách, Strnad, Horáček ( 87´Bartozel J. ) - Bartozel O., Kořenek ( 84´Gago )

Na těžkém, podmáčeném hřišti jsme byli po celý zápas aktivnější a po zásluze vyhráli. Úvod ale patřil domácím, když již ve 2 min zahrávali trestný kop, ale Urbánek nebezpečnou situaci vyřešil. Po této situaci se již domácí v první půli k ohrožení naší branky nedostali. Naopak my jsme si vytvářeli brankové příležitosti, ale šance Kořenka, Bartozela O.a Horáčka nebyly využity. V 17min zazvonila domácí tyč po střele Naňáka. Ve 28 min vsítil branku Juřica, ale ta nebyla uznána pro jeho ofsajdové postavení. Vše si vynahradil ve 34 min, když si naběhl do volného prostoru a ranou prostřelil vše před sebou 0 : 1. Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním vyrovnat. První šanci nevyužil v 55 min Ondřejka. Domácí se ale vyrovnání dočkali. V 75 min poslali domácí centr za naši obranu a po dvou hlavičkách vyrovnali stav na 1 : 1. O dvě min později postupovali tři domácí hráči na jednoho našeho obránce, ale jejich souhra jim nevyšla. Potom jsme se dostali do hry my. V 78 min vhazoval dlouhý aut Deklava, odražený míč se dostal k Poláchovi a ten bez problémů skóroval 1 : 2. Uklidnění do našich řad vnesl Bartozel O. dvěma brankami v závěru. Nejprve v 81 min využil špatného odkopu domácích a v poslední minutě po přesné přihrávce Smolíka uzavřel skóre utkání.

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…

Pavel Vaculík věří, že Brumov divizi udrží

Přidáno 05.09.2019

\Rozhovor\ - Seriál rozhovorů s našimi hráči pokračuje, další na řadu přišel nováček v týmu brankář Pavel Vaculík.…