FC Brumov – FK Hodonín 0:4 (0:2)

Branky: 30´ a 83´ Massamba, 45´ Sasín, 78´ Švantner

Sestava: Pjajko – Kubiš (63´ Fojtík), Kolouch, Mokrička, Chovanec – Štrbák (63´ Bůbela), Juřica, Vlček (79´ Kolínek), Novák, Křivánek – Vaculík

Diváků: 250

Komentář k utkání trenéra Pavla Charváta: Vědomi si kvalit soupeře jsme šli do zápasu s poněkud defenzivnější taktikou. Soupeř sice držel častěji míč na kopačkách, ale do žádných šancí se nedostával, naopak v úvodu zápasu jsme se do slibných příležitostí dostali my. Podobný průběh zápasu vydržel až do 30. minuty, kdy soupeř potrestal naši chybu na levé straně – 0:1. Zbytek poločasu hosté opět kontrolovali hru, ale znovu bez větších příležitostí. Ve 44. minutě soupeř potrestal náš nedůrazný odkop a vstřelil druhou branku – 0:2.

Do druhé půle jsme vstoupili se změnou v rozestavení a snahou vstřelit kontaktní branku, která by nás dostala zpět do zápasu. Vyrovnali jsme hru v poli, zahrávali jsme celou řadu standartních situací a přišly i šance. V této fázi hry soupeř vypadl z rytmu a hrozil jen rychlými brejky.

Zápas se definitivně zlomil v 77. minutě, kdy po chybné rozehrávce našeho gólmana soupeř zvýšil na 0:3. Po třetí obdržené brance jsme zcela otevřeli hru a soupeř se dostal do několika šancí, z nichž ale využil jen tu z 82. minuty a upravil na konečných 0:4.

Přečteno: 180x | Komentářů: 0

0:0
FC Vsetín
FC Vsetín

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…

Pavel Vaculík věří, že Brumov divizi udrží

Přidáno 05.09.2019

\Rozhovor\ - Seriál rozhovorů s našimi hráči pokračuje, další na řadu přišel nováček v týmu brankář Pavel Vaculík.…