FC ELSEREMO Brumov - FC Vsetín 2:0 (0:0)

Branky: 61´ Kořenek Daniel, 73´ Naňák Pavel

Sestava: Semanko - Vítek (54´ Ritter), Kolář, Juřica, Naňák Patrik (80´ Bartozel J.) - Chovanec (90´ Polách), Novák, Zvoníček M., Naňák Pavel - Bartozel O., Kořenek

Diváků: 162

S vědomím důležitosti tohoto zápasu jsme se od první minuty s vervou pustili do soupeře a jasně ho přehrávali. Už ve druhé minutě potáhl míč z půlky hřiště do soupeřova velkého vápna Kořenek, byl dle názoru všech faulován, ale píšťalka hlavního rozhodčího se neozvala. To naše hráče neodradilo a s chutí se pouštěli do ohrožování soupeřova brankaře. Dostávali jsme se do střeleckých příležitostí, ale většina střel končila vedle branky soupeře. V největší šanci se ocitl Bartozel O. v 34´, ale jeho pokus zneškodnil golman Eliáš. Soupeř ohrozil našeho brankaře Semanka poprve až ve 25´, ale se střelou Cahlíka si Semanko hravě poradil. I přes spoustu našich možností branka nepadla a poločas tak byl bez branek.

V prvních deseti minutách druhého poločasu se soupeř dostával častěji na naši polovinu. Vyprodukoval dvě střely, ale obě šly nad. V 61´ rozehrával od pomezní čáry trestný kop Kolář, jeho centr lehce tečoval hlavou Kořenek a míč zapadl přesně k tyčce, 1:0. Tato branka ještě víc povzbudila naše hráče a neúnavně dobývali soupeřovu svatyni. V 67´ střílel z pravé strany Novák, golman jeho střelu vyrazil jen za sebe a následná hlavička Rittra orazítkovala břevno. Definitiva zisku tří bodů přišla v 73´. To se protáhl do velkého vápna Kořenek, zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Pavla Naňáka a ten nádhernou střelou vymetl šibenici, 2:0. V poslední čtvrthodině předvedl Bartozel O. několik krásných individuálních akcí, ale jeho pokusy mířily vedle. Soupeř se už do zakončení nedostal a tak jsme po devadesáti minutách mohli slavit velmi důležité vítězství.

Chci touto cestou poděkovat všem hráčům za příkladnou bojovnost a nasazení v tomto utkání a poblahopřát jim k vítězství. K dalšímu zápasu zajíždíme v neděli 22.5. do Frýdlantu nad Ostravicí.

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…

Pavel Vaculík věří, že Brumov divizi udrží

Přidáno 05.09.2019

\Rozhovor\ - Seriál rozhovorů s našimi hráči pokračuje, další na řadu přišel nováček v týmu brankář Pavel Vaculík.…