K vidění bylo deset branek, ale bohužel šest v naší síti

28.02.2016

Opět ve značně kombinované sestavě jsme nastoupili k dalšímu přípravnému zápasu na naší umělé trávě. Z různých důvodů chyběla šestice hráčů, se kterými trenér Mičega počítá do jarních odvet – Kořenek, Dekleva, Naňák Patrik, Beňo, Fojtík a Bartozel J.

FC ELSEREMO Brumov – Lednické Rovné 4:6 (2:3)

Branky: 6' a 41' vlastní, 65' Pavel Naňák, 80' Olin Bartozel z pen.

Sestava: Smolík – Martinka, Kolář, Doležal, Polách – Pecha, Novák, Bartozel O., Chovanec – Juřica, Naňák Pavel

Trenér musel hodně improvizovat, např. Olin Bartozel se postavil na střed zálohy a David Juřica, který celý podzim odehrál v obraně se postavil na hrot. Hned ve 2. minutě jsme inkasovali branku, 0:1. O pár minut později po rohovém kopu Adama Pechy si brankář hostí srazil míč do vlastní branky, 1:1. Po této brance jsme si vytvořili 3 gólové situace, které naši útočníci nedokázali proměnit. Hra se odehrávala na polovině Lednického Rovné. Po půl hodině hry se objevil v našem vápně za obranou soupeř a Radek Smolík musel faulovat – penalta, 1:2. Ve 39. minutě jsme inkasovali po třetí a to když přihrávku v naší obraně vystihl hráč hostí a překonal tak našeho brankáře, 1:3. Do poločasu jsme stihli ještě zkorigovat a to zásluhou Davida Juřici, který nacentroval do vápna a obrana hostí si srazila míč do sítě, 2:3.

Ve druhém poločase jsme chtěli výsledek přehoupnout na naši stranu a začali jsme aktivně. V 55. minutě vyslal David Juřica krásnou střelu z 25 metrů do břevna, která se odrazila těsně před brankovou čárou ven do hřiště. Z následného rohu hlavičkoval Marek Chovanec těsně vedle. Po této gólové situaci se opět ukázalo pravidlo „nedáš – dostaneš“ a soupeř z brejku zvýšil na 2:4. O deset minut později se předvedl Pavel Naňák, který střelou do šibenice nedal brankáři šanci, 3:4. V 70. minutě chybovala naše obrana a soupeř opět pohodlně zvýšil o dvě branky, 3:5. V 80. minutě byl faulován ve vápně Pavel Naňák a následnou penaltu proměnil dobře hrající Olin Bartozel, 4:5. Pět minut před koncem jsme dostali příležitost v podobě přímého kopu z dvaceti metrů, kterou bohužel Martin Kolář nevyužil. Poslední minuty jsme vrhli všechny síly do útoku a chtěli jsme zápas alespoň zremizovat. Poslední šanci si vytvořil Olin Bartozel, který ale mířil nepřesně. Bohužel poslední slovo měl soupeř, který v nastaveném čase z brejku rozhodl o své výhře, 4:6.

Co říct závěrem k zápasu, padlo mnoho branek a diváci se nenudili. Bohužel výsledek není příjemný a hra taky neodpovídala našim možnostem. Teď nás čeká poslední přípravný zápas s rezervou Slovácka (5.3. UT Slovácko) a pak už generálka s Otrokovicemi na mistrovský zápas s Hranicemi. Trenér Miroslav Mičega má před sebou opět nelehký úkol, sestavit tým, který bude schopen bojovat v divizi. Závěrem máme pro naše fanoušky dobrou zprávu, ze Slovácka přichází na hostování 20-ti letý brankář Juraj Semanko. Brzy Vám Juraje blíže představíme a můžete se těšit na rozhovor.

Za FC ELSEREMO Brumov Lukáš Juřica

Přečteno: 1996x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

Doma nám to na jaře nejde, proti Baťovu bereme jen bod

Přidáno 20.05.2019

FC Brumov – SK Baťov 1:1 (1:1) na PK 3:4 Branky: 15´ David Kocourek – 7´ Sotolář Sestava: Pjajko –…

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …