Kluci si na závěr sezony s chutí zastříleli v Juřince

17.06.2019

TJ Juřinka - FC Brumov 0:6 (0:3)

Branky: 13´ Marek Novák, 31´ David Kocourek, 45´ David Juřica, 49´ Jaroslav Bůbela, 51´ Lukáš Křivánek, 79´ Kryštof Holec

Sestava: Smolík – Kubiš, Beno, Kolouch, Kříž (46´ Holec) – Chovanec, Juřica, Kocourek, Bůbela – Novák, Křivánek

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: Poslední zápas krajského přeboru jsme odehráli proti mužstvu Juřinky. Od začátku zápasu jsme kontrolovali hru a bylo jen otázkou skóre jak zápas skončí. První kdo se střelecky prosadil byl M. Novák po individuální akci ve 13. minutě. V 17. minutě nejprve nastřelil břevno L. Křivánek a odražený míč M. Novák krásnou střelou z dvaceti metrů trefil opět jen břevno domácí branky. V 31. minutě zvýšil na 2:0 D. Kocourek a skóre prvního poločasu uzavřel D. Juřica. Ani v druhém poločase se obraz hry nezměnil, v 49. minutě byl faulovaný L. Křivánek a nařízený pokutový kop s přehledem proměnil J. Bůbela a v 51. minutě zvýšil na 5:0 L. Křivánek. V 63. minutě jsme znovu nastřelili tyč domácí branky a tak až v 71. minutě našel M. Novák před bránou K. Holce a ten hlavou uzavřel skóre zápasu na konečných 6:0.

Přečteno: 629x | Komentářů: 0