FC ELSEREMO Brumov – SK Hranice 1:3 (0:1)

Branky: 79´ Přemysl Vaculín – 32´ vlastní, 82´ a 88´ Jiří Ligáč

Sestava: Cúcik – Chovanec, Kolouch, Juřica, Doležal – Naňák (76´ Vaculín), Zvoníček, Řehák, Chuchma (68´ Habanec), Imeri – Novák

Diváků: 80

Komentář: Utkání se odehrálo na UT z důvodu nepříznivého počasí. Setkaly se dva týmy ze dna divizní tabulky a oba celky si chtěly připsat důležité body. První poločas začal naší územní převahou, ve které jsme si vytvořili dvě brankové příležitosti, bohužel obě zůstaly nevyužity. Pak se hra vyrovnala a hraničtí začali zlobit. Po půl hodině hry si po nedorozumění s Andrejem Cúcikem a málé domů David Juřica poslal hlavou míč do vlastní sítě, smolný okamžik pro náš tým a šťastný pro soupeře.

Druhý poločas začal našim náporem a touhou s výsledkem něco udělat, a bylo to vidět, kdy jsme trefili dvakrát břevno. V 79. minutě se nám povedlo vyrovnat, a to díky střídajícímu Přemyslovi Vaculínovi, který se dostal ve vápně k odraženému míči a propálil brankáře hostí. Když už to vypadalo, že se nadechujeme k závěrečnému tlaku, tak jsme se díky naší nepozornosti obrali o body sami a taky pomezní rozhodčí neměl čisté svědomí.

Porážka 3:1 je asi krutá, sám trenér hostí pan Jursík uznal, že vyhrál štastnější, ale ne lepší tým. Dělba bodů by byla asi spravedlivá, ale pokud neproměníme šance, které si v utkání vytvoříme, tak se nemůžeme divit že máme po 13 kolech 11 bodů. Dostali jsme se do stejné situace, která tu byla minulou sezonu. Opět budeme mít záchranářské povinnosti. Kluci nic nevzdávají, nic nebalí a myslí už na další utkání, které nás čeká v Bohumíně.

Zubří – Benfika 2:3 na penalty 4:5

Branky: 2x Přemysl Vaculín

Hodnocení trenéra Libora Kubiše:Juniorka na blátivém terénu zabojovala a dovezla 2 body, ale mohlo být i více. Za deště jsme se v prvním poločase s domácími vzájemně oťukávali bez větších šancí. Ovšem ve druhé půli začal brankostroj. Hned ve 47. minutě uvolnil na levé straně Adam Pecha Přemu Vaculína a ten otevřel skore. Převzali jsme iniciativu a byli jasně lepší. Navíc, když se opět Přema Vaculín trefil, zdálo se , že máme vítězství v kapse. Domácí to ale nevzdali a začali kousat. Vytvořili si několk standardních situací, ze kterých nám v závěru vstřelili 2 branky. Bohužel jsme posledních 15. minut hráli pouze v 10, protože se zranil Jarda Bůbela. Penaltový souboj nakonec vyšel pro nás , když si penaltu museli kopnout všichni hráči.

Za FC ELSEREMO Brumov Lukáš Juřica

Přečteno: 928x | Komentářů: 5

Timothyka - Přidáno 09.02.2018 06:38

Oh my goodness! an incredible article dude. Thanks Nevertheless I'm experiencing concern with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anyone getting equivalent rss drawback? Anybody who is aware of kindly respond. Thnkx http://hellowh983mm.com

xxx - Přidáno 05.11.2017 16:14

souhlasim s fandou ,ale musi se zacit od shora,ryba smrdi od hlavy.

fanda - Přidáno 04.11.2017 22:20

Brumovský fotbal potřebuje změnu. Čekat v tomto stavu jen na náhodu, že v Bohumíně vyhrajeme a tím se zachráníme, je cesta do krajského přeboru.

Přidáno 20.05.2019

FC Brumov – SK Baťov 1:1 (1:1) na PK 3:4 Branky: 15´ David Kocourek – 7´ Sotolář Sestava: Pjajko –…

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …