Komentáře dorostu, žáků a žen 2.6 - 3.6.

05.06.2018

Kunovice – Dorost 3:2 (1:1)

Branky: 40´ a 72´ Kryštof Holec

Hodnocení trenéra Pavola Gabriše: Po sérii prohrách a domácí remíze s mužstvem Bojkovic jsme zajížděli na horkou půdu a tím byli hráči z Kunovic. Domácí byli fotbalovější a zaslouženě se ujali vedení, i když jsme jim k tomu výrazně přispěli. Pak jsme vyrovnali zásluhou K. Holce a stejným hráčem se i ujali vedení a to úspěšně proměněnou penaltou. Jak už to ve fotbale bývá, tak místo toho, abychom náskok zvýšili, na což jsme šance rozhodně měli, tak iniciativu převzali domácí a výsledek zaslouženě otočili a zvítězili proměnou 3:2. Pro náš tým dost kruté, ale s tak úzkým kádrem se na mistrovské zápasy jezdit nemá a proto si kluci zaslouží pochvalu za odmakaný a poctivý výkon.

Starší Žáci - Louky 3:0 (0:0)

Branky: 37' Dorňák, 39' Šánek, 54' A. Fojtík

Sestava: J. Struhař - Kopačka, M. Struhař, Polický, Dohnal - Šánek, Fojtík, Dorňák, Kovář - Samiec, Opravil

Střídali: M. Novák, Vlček, Vaško

Hodnocení trenéra Tomáše Trochty: Utkali jsme se proti poslednímu týmu tabulky. První poločas jsme nehráli moc dobře. Soupeři jsme nabídli moc prostoru, který mohl využít, my jsme měli sice taky nějaké šance, ale brankou nic neskončilo. Až druhý poločas se jako první krásně z dálky trefil Dorňák, poté Šánek střelou pod břevno a nakonec těžkým kopem z voleje Fojtík, který uzavřel skóre na 3:0. Klukům za předvedený výkon děkuju.

Mladší Žáci – Louky 1:5 (0:3)

Branka: A. Fojtík

Sestava: Vaško – A. Dorňák, Kozáček, Krahulec – V. Bartoš, Vangor, Zůbek – P. Bartoš

Střídali: J. Martinka, M. Struhař, Dohnal, Vlček, F. Dorňák, Sucháček, A. Fojtík

Hodnocení trenéra Michala Frajta: Naši žáci odehráli celkem pěkné utkání. Výsledek sice hovoří jinak, ale po herní stránce to bylo dobré. Snažíme se připravovat mužstvo už na příští rok, takže výsledky tomu odpovídají, ale herní projev je zatím na dobré úrovni.

Uh. Brod – Ženy 1:2 na PK

Branka: 31´ Sabina Krahulová

Hodnocení hráčky Marie Lysákové: Na zápas do Uherského Brodu jsme odjížděly v oslabené sestavě, kdy nám chybělo několik klíčových hráček. Každopádně jsme chtěly zabojovat a dovézt pokud možno všechny 3 body. První poločas byl vyrovnaný na obě strany, ale bez větších golových šancí. Skore otevřela až ve 31. minutě Sabina Krahulová, kdy její centr skončil za zády gólmanky. Ve druhém poločase jsme chtěly výsledek udržet a pokud možno přidat druhý gol, což se nám nepovedlo. Hra byla plná nepřesností a ztrácela tempo. Soupeřky nakonec v 80. minutě vyrovnaly a zbytek zápasu si už pohlídaly. Následné penalty jsme dotáhly do vítězného konce.