Konečně jsme zvítězili před domácími diváky

23.04.2019

FC Brumov – TJ Sokol Nevšová 5:2 (0:2)

Branky: 65´a 89´ Lukáš Křivánek, 60´ David Juřica, 63´ Patrik Naňák, 83´ Marek Novák – 17´ Tomšů a 25´ Stratený

Sestava: Pjajko – Chovanec, Kolouch, Beno, Juřica – Vlček, Vítek, Řehák, Naňák (86´ Kubiš) – M. Novák (90´ L. Novák), Křivánek (92´ O. Novák)

Diváků: 250

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: Mužstvo Brumova nastoupilo k zápasu s Nevšovou s úmyslem navázat na výkon, který jim přinesl výhru na hřišti Hluku. Od první minuty jsme se tlačili před branku hostů a dostávali se do gólových situací. Již ve 3. minutě zakončoval z malého vápna P. Vlček, ale brankáře hostů nepřekonal. V 6. minutě nikým neatakovaný L. Křivánek hlavou přestřelil branku hostů. A když se nám žádná akce nepodařila dovézt do gólového zakončení, udeřili hosté. Ve 20. minutě se po chybě Bena na polovině hřiště dostal do brejku Tomšů, který s přehledem zakončil a otevřel skóre zápasu. V 35. minutě domácí reklamovali míč v zámezí, ale rozhodčí nechal hru pokračovat a nikým neatakovaný Stratený vstřelil druhý gól Nevšové. Tímto výsledkem 0:2 skončil první poločas. Do druhého poločasu jsme nastupovali s odhodláním co nejdříve vstřelit kontaktní gól a výsledek zápasu otočit. To se podařilo v 60. minutě D. Juřicovi a hned v 63. minutě dostal P. Naňák míč za obranu hostů, kdy krásně zakončil do pravé šibenice Vaculíka. A to nebylo z naší strany všechno. V 65. minutě zahrával rohový kop P. Naňák a L. Křivánek se tentokrát hlavou nemýlil a otočil skóre zápasu na 3:2 pro Brumov. Od této chvíle bylo na hřišti jen jedno mužstvo a bylo otázkou skóre jak zápas dopadne. Do konce zápasu přidali ještě další góly M. Novák a L. Křivánek a tak domácí nakonec zvítězili zaslouženě 5:2.

Přečteno: 601x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

Doma nám to na jaře nejde, proti Baťovu bereme jen bod

Přidáno 20.05.2019

FC Brumov – SK Baťov 1:1 (1:1) na PK 3:4 Branky: 15´ David Kocourek – 7´ Sotolář Sestava: Pjajko –…

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …