FC Elseremo Brumov - TJ Jiskra Rýmařov 1:0 (0:0)

Branka: 90. min. Kolář z penalty
Sestava: Urbánek - Martinka, Dekleva, Kolář, Juřica - Chovanec, Bublák, Strnad, Horáček - Kořenek, Bartozel O.
Střídali: Novák, Bartozel J., Pecha
Žluté karty: Kořenek, Juřica, Novák

Ve druhém kole Divize E jsme narazili na tým z Rýmařova. Miroslav Mičega vsadil na vítěznou sestavu ze zápasu s Opavou.

Oba týmy vstoupily do zápasu aktivně a šancí bylo nespočet. Hned ve 4. minutě se dostal k hlavičce Kořenek, ale brankář jeho šanci vyrazil na roh. O 2 minuty později se prodral z levé strany do vápna Bartozel O., ale i tady zakročil brankář. Ve 12. minutě na sebe upozornili i hosté, kdy nevyužili brejkovou situaci 3 na 1. Ve 14. minutě po souhře Bublák - Bartozel O., se ocitl Kořenek sám před brankářem hostí, který si opět poradil. Nádherná akce! Ve 20. minutě po faulu Martinky dostali výhodu trestného kopu z 20 metrů hosté, tady zase dominoval náš brankář Urbánek. Ve 30. minutě po naší chybě na polovině hřiště se dostali hosté do brejkové šance, kterou na poslední chvíli hasil Juřica. Po tomto závaru se oba celky "zklidnili" a hra se začala odehrávat na polovině hřiště. Až ve 39. minutě našel Bublák nádherně Bartozela O., který sám před brankářem zklamal. Ve 42. minutě po centru Horáčka hlavičkoval Strnad metr nad. Poločas zakončili hosté střelou do břevna.

Druhý poločas začal opatrně a ani jeden celek se do útoku nehrnul. Až v 55. minutě po hrubce hostujícího brankáře se dostal k míči Kořenek, který z 30 metrů přestřelil prázdnou branku. V 60. minutě musel ze hříště kvůli zranění Strnad, kterého nahradil Novák. O tři minuty později se dostal střídající Novák po závaru ve vápně k míči, ale k jeho smůle ho poslal jen do rukou brankáře. V 70. minutě po přímáku Bubláka zakončoval opět Novák, ale nepřesně. Hned na to se dostal do další šance Kořenek, který hlavičkou trefil jen nohu obránce. Deset minut před koncem se uvolnil po levé straně Juřica a poslal nadýchaný centr do vápna, na který bohužel nedosáhl ani jeden z útočníků. Pět minut před koncem se osmělili i hosté, nejprve zakončili mizerně brejk a poté dokonce Dekleva vykopával míč z brankové čáry. V tu chvíli při nás stáli všichni svatí. Rozhodující moment nastal v 89. minutě, kdy po faulu na Bartozela O. odpískal rozhodčí pokutový kop, kterého se ujal kapitán Kolář a s přehledem proměnil. Ve druhé minutě nastavení, kdy hosté vrhli všechny síly do útoku, se dostal k poslední šanci ještě Bartozel O., ale hostující brankář předvedl, že si do Brumova přivezl dobrou formu.

Zápas hodnotil náš kapitán Martin Kolář takto: Soupeř z Rýmařova byl kvalitní a nepříjemný. My jsme makali celý zápas až do konce, a to se vyplatilo. Myslím si, že jsme zaslouženě zvítězili. Co se týče penalty, tak na tu jsem si věřil. Celý tým zaslouží pochvalu.
Za FC Elseremo Brumov Juřica Lukáš

Přečteno: 1528x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…