Lokomotiva Petrovice - FC ELSEREMO Brumov 3:1 (2:0)

13.04.2015

Potřetí za sebou jsme z Petrovic nedovezli žádné body.

Na utkání jsme odjížděli již s uzdravenými marody Kolářem, Strnadem a nově jsme získali našeho odchovance Marka Nováka. Utkání začalo z obou stran opatrně, nikdo nechtěl udělat chybu. Domácí byli v první půli více na míči a v 17. minutě, po útoku z pravé strany, následovala příhrávka pod sebe a prohrávali jsme 1:0. Od této chvíle jsme začali hrát aktivně a vytvořili si šance, které postupně Bartozel O.,domácí obránce trefil po centru hlavou břevno a Šenkeříkovi vykopl domácí gólman míč z čáry. Už se zdálo že se půjde do šaten za stavu 1:0, jenže jsme nezachytili ve 45. minutě protiútok domácích a opět po centru z pravé strany jsme inkasovali 2:0. Ve druhé půli jsme byli aktivní, což vyplynulo z mírné převahy a domácí hrozili jen z brejků. V 70. minutě jsme vysunuli Juřicu do útoku a získali velkou převahu. V 72. jsme vysunuli Bartozela O. do samostatného útoku, jenže se jednalo o ofsajd, který nejspíš nebyl. Několikrát podržel Urbánek z brejků. Konec jsme hráli úplně vabank. V 80.minutě po Poláchově přihrávce Bartozel J. vsítil na 2:1. V 85. se dostal ke střele Polách a orazítkoval břevno a k následné dorážce jsme se nedostali.  V 89. minutě domácí podnikli další brejk a lob přes Urbánka a následná dorážká, 3:1 (zřejmě ofsajd). Následně vznikla malá strkanice a rozhodčí zápas ukončil. Celkově naše hra byla lepší než minulý týden, ale na výhru to nestačilo. Nezbývá než doufat, že příští zápas před domácími diváky zabodujeme.

Sestava:                            Urbánek