Marek Novák dvěma brankami pomohl k výhře nad Morkovicemi

FC Morkovice - FC Brumov 2:3 (0:2)

Branky: 31´a 87´ Marek Novák a 16´ Petr Vlček

Sestava: Pjajko – Chovanec, Kolouch, Kolář (38´ Doležal), Juřica – Kubiš (75´ Bůbela), Zvoníček, Řehák, Vlček – Novák, Naňák (92´ Habanec)

Diváků: 130

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: Do Morkovic jsme jeli s cílem potvrdit zlepšenou hru v posledních zápasech a hlavně neprohrát.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a od prvních minut jsme přehrávali soupeře a nepouštěli do žádných příležitostí. V 16. minutě poprvé překvapil domácího brankáře P. Vlček, kdy jeho krásná střela z dvacetipěti metrů skončila v pravém horním rohu branky. Za svou aktivitu jsme byli odměněni v 31. minutě. P. Naňák zahrával rohový kop, na který si naběhl M. Novák a zvýšil hlavou na 2:0. Ve 38. minutě musel pro svalové zranění odstoupit M. Kolář, kterého nahradil uzdravený M. Doležal.

I do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a v 52. minutě mohl M. Novák dát svůj druhý gól, kdy sám před brankářem ve snaze jej přehodit minul prázdnou branku. V 63. minutě měl další příležitost na vstřelení gólu Kolouch, který po standartní situaci zakončoval nůžkami těsně vedle domácí branky. A i tentokrát platilo nedáš dostaneš. Domácí vystřídali, posílili útok o vysokého Zápařku a ten po zahrávané standartní situaci překonal hlavou T. Pjajka. Domácí od této chvíle zvýšili aktivitu a v 74. minutě bylo vyrovnáno. Zahrávaný trestný kop z levé strany T. Pjajko jen vyrazil před sebe a Oplt dorazil míč do prázdné brány. V 82. minutě po dalším zahrávaném trestném kopu domácích T. Pjajko zázračně vytáhl míč z pravé šibenice. V 87. minutě zahrával P. Naňák rohový kop a opět našel M. Nováka, který hlavou vstřelil svůj druhý gól zápasu a rozhodl o našem vítězství 3:2.

Další utkání odehrajeme doma v sobotu 27.10. proti Provodovu od 14:30 hod.

Přečteno: 621x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

Doma nám to na jaře nejde, proti Baťovu bereme jen bod

Přidáno 20.05.2019

FC Brumov – SK Baťov 1:1 (1:1) na PK 3:4 Branky: 15´ David Kocourek – 7´ Sotolář Sestava: Pjajko –…

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …