Martin Kolář a Libor Kubiš zhodnotili víkendové utkání

04.06.2018

SK Hranice – FC ELSEREMO Brumov 2:1 (0:1)

Branky: 51´ Martin Lasovský, 85´ Radim Kundrát – 28´ David Juřica

Hodnocení trenéra Martina Koláře: V Hranicích se hrál vyrovnaný zápas, domácí nebyli tak kvalitním týmem jako ty, se kterými jsme hráli v minulých kolech. Podařila se nám vstřelit první branka zásluhou Davida Juřici a dovést tak poločas do stavu 1:0. Ve druhé půli jsme brzy inkasovali. Dlouho to vypadalo na dělbu bodů, podle mě i spravedlivou. Bohužel branka na 2:1, kterou jsme obdrželi 5 minut před koncem byla krutá, ale vypovídala v jaké situaci se teď nacházíme. V zápase se nám nepovedlo vyřešit konstruktivně pár slibných akcí a to nás nakonec stálo body. Poslední dvě kola budeme chtít dohrát se ctí a připravit tým na další sezonu....

Benfika – FC Valašské Příkazy 3:1 (1:1)

Branky: 8´ a 90´ Přemysl Vaculín, 54´ Adam Pecha – 15´ Jakub Sedlačík

Hodnocení trenéra Libora Kubiše: Tradiční derby jsme odstartovali rychlou brankou Přemka Vaculína a vedli jsme 1:0. Bohužel jsme hned inkasovali z pokutového kopu, po zbytečném faulu a odchovanec Brumova Sedlačík vyrovnal na 1:1. To bylo z prvního poločasu vše. Ve drůhé půli jsme šli do vedení brankou Adama Pechy, který z dálky překonal brankáře a vedli jsme 2:1. Na 3:1 jsme zvýšili až v poslední minutě, kdy Ondra Janáč našel ve velkém vápně Přemu Vaculína, který svou druhou brankou stanovil výsledek na konečných 3:1.

Sumář: Bojovnost, nasazení a hlavně 3 body, za které Juniorce děkujeme.

Přečteno: 811x | Komentářů: 0