MFK Havířov - FC ELSEREMO Brumov 2:0 (1:0)

17.05.2015

Branky : 34´ Gistinger, 77´ Zupko

Během prvních 15 minut prvního poločasu jsme několikrát ohrozili branku domácích. Bohužel naše pokusy neměly přesnost nebo je zblokovala domácí obrana. První střelu domácí vyslal na brankaře Smolíka Gistinger až v 17´ , ale taky mířil nad. Dalších téměř 20 minut se hrálo převážně mezi šestnáctkami, bez vyložených šancí. Ve 34´ dostal domácí Omastek míč mezi naše obránce, zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Gistingera a ten z malého vápna prostřelil golmana Smolíka 1 : 0. V poslední minutě jsme zahrávali 2 trestné kopy těsně za velkým vápnem, ale vyrovnat se z nich nepodařilo.
   V 57´měl vyrovnání na kopačce Bartozel, ale jeho křižnou střelu zblokovat šťastně domácí obránce na roh. V 69´a 70´ se dostal do zakončení domácí Skoupý, ale  včasným výběhnutím jeho pokusy zlikvidoval Smolík. Běžěla 73´ , kdy se šikovně ve vápně domácích uvolnil Bartozel, ale jeho pokus opět zblokoval domácí kapitán Wojnar. V 77´ jsme nezastavili rychlý brejk domácích po námi zahrávané standardní situaci. Domácí se dostali do přečíslení, které využil Zupko a domácí vedli 2 : 0 .  Závěr utkání si hráči Havířova pohlídali, zkušeně drželi míč na svých kopačkách a do našeho závěrečného náporu nás nepustili.

Přečteno: 865x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…