MFK Havířov - FC ELSEREMO Brumov 2:0 (1:0)

17.05.2015

Branky : 34´ Gistinger, 77´ Zupko

Během prvních 15 minut prvního poločasu jsme několikrát ohrozili branku domácích. Bohužel naše pokusy neměly přesnost nebo je zblokovala domácí obrana. První střelu domácí vyslal na brankaře Smolíka Gistinger až v 17´ , ale taky mířil nad. Dalších téměř 20 minut se hrálo převážně mezi šestnáctkami, bez vyložených šancí. Ve 34´ dostal domácí Omastek míč mezi naše obránce, zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Gistingera a ten z malého vápna prostřelil golmana Smolíka 1 : 0. V poslední minutě jsme zahrávali 2 trestné kopy těsně za velkým vápnem, ale vyrovnat se z nich nepodařilo.
   V 57´měl vyrovnání na kopačce Bartozel, ale jeho křižnou střelu zblokovat šťastně domácí obránce na roh. V 69´a 70´ se dostal do zakončení domácí Skoupý, ale  včasným výběhnutím jeho pokusy zlikvidoval Smolík. Běžěla 73´ , kdy se šikovně ve vápně domácích uvolnil Bartozel, ale jeho pokus opět zblokoval domácí kapitán Wojnar. V 77´ jsme nezastavili rychlý brejk domácích po námi zahrávané standardní situaci. Domácí se dostali do přečíslení, které využil Zupko a domácí vedli 2 : 0 .  Závěr utkání si hráči Havířova pohlídali, zkušeně drželi míč na svých kopačkách a do našeho závěrečného náporu nás nepustili.

Přečteno: 913x | Komentářů: 0

0:0
FC Vsetín
FC Vsetín

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…

Pavel Vaculík věří, že Brumov divizi udrží

Přidáno 05.09.2019

\Rozhovor\ - Seriál rozhovorů s našimi hráči pokračuje, další na řadu přišel nováček v týmu brankář Pavel Vaculík.…