Na úvod soutěže v horkém počasí za 3 body

FC ELSEREMO Brumov - SFC Opava "B" 2:1 ( 2:1)

Branky: 1´ Bartozel O., 34´ Kolář - 43´Gebauer

Sestava Brumov: Urbánek - Martinka, Kolář, Dekleva, Juřica - Chovanec (63´Novák), Strnad, Bublák, Horáček (79´ Fojtík) - Bratozel O., Kořenek (90´ Bartozel J.)

Sestava Opava B: Lasák - Košárek, Hoza, Horka, Pavlíček - Gebauer, Rojný, Vicherek (64´ Mezera), Uvíra - Fišer (74´ Lavrovič), Machálek

Konečně jsme se my i fanoušci dočkali. Dnes za úmorného vedra začal další ročník fotbalové divize E. Pro nás to byl vítězný vstup. Na domácím hřišti jsme porazili rezervu Opavy 2:1.

Vstup do zápasu se klukům vydařil náramně. Hned z prvního útoku v 1. minutě jsme se ujali vedení 1:0. Po levé straně se dostal k přízemnímu centru Bublák. Na ten si naběhl Bartozel O. a jemnou tečí usměrnil míč k pravé tyči. O minutu později mohlo být vyrovnáno. Po našem nedůrazném odehrání míče ve středu hřiště se dostal do úniku hostující Machálek. Naštěstí Urbánek rychle vyběhl a stačil nohou zblokovat jeho střelu na rohový kop. V 19. minutě dostal krásný míč od Strnada za hostující obranu Kořenek, ale jeho pokus o lob skončil na boční síti. Dalším dobrým vyběhnutím ve 30. minutě zlikvidoval Urbánek slibnou šanci hostujícího Machálka. Ve 34. minutě hostující golman Lasák špatně odkopl a následně ve snaze získat zpět míč, fauloval ve velkém vápně Kořenka nedovoleným způsobem. Za to byl odměněn žlutou kartou a byl odpískán pokutový kop. Ten s přehledem kopl Kolář a vedli jsme 2:0. Hostům se podařilo snížit na 2:1 ve 43. minutě. Jejich rozehraný trestný kop na zadní tyč vrátil hlavičkou Machálek na neobsazeného Gebauera a ten bez problémů skóroval.

V úvodu druhého poločasu se dostali do zakončení hostující Rolný a Hoza, ale jejich pokusy byly neúspěšné. V 71. minutě připravil Bartozel O. šanci pro Kořenka, ale jeho střela z hranice velkého vápna skončila vysoko nad. Největší možnost na vyrovnání měl v 79. minutě Machálek. Ten se dostal před velkým vápnem po naší špatné rozehrávce k míči, naštěstí si míč moc předkopl a vyběhnuvší Urbánek stačil jeho šanci zlikvidovat. Ve zbývajících minutách již naši hráči soupeře do šancí nepustili a po devadesáti minutách mohli oslavovat naše první vítězství v novém ročníku.

Další zápas sehrajeme opět doma, kdy v neděli 16.8. hostíme celek Rýmařova.

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…

Pavel Vaculík věří, že Brumov divizi udrží

Přidáno 05.09.2019

\Rozhovor\ - Seriál rozhovorů s našimi hráči pokračuje, další na řadu přišel nováček v týmu brankář Pavel Vaculík.…