Na závěr podzimu domácí výhra s Polankou

Na závěr podzimu domácí výhra s Polankou

FC Brumov - TJ Valašská Polanka 4:2 (4:1)

Branky: 4x Marek Chovanec

Sestava: Důbrava - Habanec, Juřica Grygar, Vaněk - Kubiš (86´ Fojtík), Dmukovskyi, Vlček, Šenkeřík (70´ Bůbela) - Opravil, Chovanec (79´ Pastorek)

Diváků: 160

Vedoucí týmu FC Brumov Lukáš Juřica: Jsme rádi, že podzim končíme vítezstvím, ale ještě více jsme rádi, že je konec podzimní části. Zpátky k utkání, prvních třicet minut bylo z naší strany dobrých a Marek Chovanec ukázal čich na branky, kdy se prosadil čtyřikrát. Od té chvíle jsme se uspokojili výsledkem. Ve druhé půli si oba týmy vytvořili pár brankových příležitostí, kdy se prosadili jen hosté. Druhý poločas mi přišlo, jako by oba celky čekaly na poslední podzimní hvizd.

Přidáno 06.11.2021

Lysák a Dorňák reprezentovali náš klub Dne 4.11.2021 pořádal OFS Zlín v Otrokovicích výběr hráčů r.2011, kterého…

Na závěr podzimu domácí výhra s Polankou FC Brumov - TJ Valašská Polanka 4:2 (4:1) Branky: 4x Marek…