Na závěr soutěže se nám daří, odnesl to Provodov

10.06.2019

FC RAK Provodov - FC Brumov 0:4 (0:2)

Branky: 24´ a 72´ z pen. Lukáš Křivánek, 16´ Jaroslav Bůbela, 54´ Marek Novák

Sestava: Smolík – Kubiš, Kolouch, Beno, Chovanec – Kolínek (45´ Fojtík), Juřica, Kocourek, Bůbela – Novák (88´ Pjajko), Křivánek (76´ Kříž)

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: Do Provodova jsme jeli s cílem potvrdit zlepšenou hru v posledních zápasech a poprat se v přímém souboji o třetí místo.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a od prvních minut jsme se snažili napadat soupeře už na jeho polovině hřiště. V 16. minutě si zaběhl za obranu Provodova J. Bůbela a střelou křížem branky z levé strany nedal brankáři Petrovi šanci. Ve 24. minutě po zahrávaném dlouhém autu zakončil hlavou L. Křivánek a zvýšil na 2:0. V 36. minutě se ocitl sám před brankářem M. Novák, ale jeho střelu doprostřed branky pohodlně zlikvidoval Petr. Domácí se dostávali do šancí jen ze standartních situací, ale byli nepřesní, nebo za pomoci obrany jejich příležitosti zlikvidoval R. Smolík. I do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a v 52. minutě M. Novák utekl domácí obraně, udělal kličku brankáři a upravil stav zápasu na 3:0. V 63. minutě předvedl skvělý zákrok R. Smolík, kdy z bezprostřední vzdálenosti zlikvidoval hlavičku domácího hráče. V 72. minutě se dostal do brejku L. Křivánek, domácí obránce jej zastavil v pokutovém území jen za cenu faulu. Nařízený pokutový kop proměnil sám faulovaný a uzavřel skóre zápasu na konečných 4:0.

Přečteno: 579x | Komentářů: 0

FK Hodonín
FK Hodonín

David Kocourek si zalíbil brumovský fotbal

Přidáno 21.08.2019

\Rozhovor\ - Konečně se nám povedlo vyzpovídat našeho hráče Davida Kocourka, který se dlouho rozhovoru vyhýbal. David…

Zlatý bod ze Strání

Přidáno 19.08.2019

Divize – E FC Strání – FC Brumov 0:0 Sestava: P. Vaculík – Kubiš, Kolouch, Mokrička, Chovanec –…