FC Brumov – SK Boršice 0:1 (0:1)

Branka: 39´ Filipský

Sestava: Pjajko – Habanec, Kolouch, Novák, Chovanec – Kocourek (83´ Vlček), Zvoníček (73´ Řehák), Vítek, Juřica – Naňák, Křivánek

Diváků: 150

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: V sobotu jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu krajského přeboru proti mužstvu Boršic, již s uzdravenými hráči Kolouchem, Zvoníčkem a Kocourkem. I když jsme upozorňovali hráče, že mužstvo hostů v zimní přestávce notně obměnilo kádr, začali jsme zápas vlažně. Byli jsme sice víc na míči, ale naše hra byla nepřesná, statická bez dostatečného nasazení a tak přes zkušenou obranu Boršic jsme se do gólových příležitostí těžko dostávali. Výjimkou byla příležitost D. Kocourka a M. Zvoníčka, kdy jeho střelu do odkryté brány zblokoval hostující obránce. Hráči Boršic čekali na svoji příležitost a dočkali se v 39 min., po dlouhém autovém vhazování míč propadl ve velkém vápně na nekrytého Filipského a ten s přehledem zakončil. Tímto stavem skončil první poločas. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem aktivněji, hrálo se převážně na polovině hostů. Začali jsme se dostávat do gólových příležitostí, ale ani z malého vápna jsme nedokázali trefit bránu hostů. A tak i proto nakonec skončil zápas překvapivou výhrou hostů.

Valašské Příkazy – Benfika 2:1 (0:1)

Branky: 59´ a 62´ Kušnier – 8´ Jaroslav Bůbela

Sestava: Smolík – Vlček, Novák P., Holec (66´ Pecha), Janáč, Fojtík, Kolínek, Bůbela, Novák O. (79´ Kubiš , Polách O., Polách D.

Komentář k utkání trenéra Libora Kubiše: Téměř celý zápas jsme byli lepším týmem a kdyby to bylo v 60. minutě 3:0 pro nás, nikdo by se nedivil. A protože jsme dali pouze jednu branku a domácí nakonec dvě, nevezeme nic. Každopádně jsme domácí tým, který je tvořen 5 hráči ze Slovenka řádně potrápili, ale to body nepřináší.

Přečteno: 303x | Komentářů: 0

FK Hodonín
FK Hodonín

David Kocourek si zalíbil brumovský fotbal

Přidáno 21.08.2019

\Rozhovor\ - Konečně se nám povedlo vyzpovídat našeho hráče Davida Kocourka, který se dlouho rozhovoru vyhýbal. David…

Zlatý bod ze Strání

Přidáno 19.08.2019

Divize – E FC Strání – FC Brumov 0:0 Sestava: P. Vaculík – Kubiš, Kolouch, Mokrička, Chovanec –…