Pátá porážka v řadě, tentokrát v Dolním Benešově

08.05.2016

FC MSA Dolní Benešov - FC ELSEREMO Brumov 3:0 (0:0)

Sestava: Semanko - Chovanec, Strnad, Kolář, Janáč (87´ Polách) - Vítek (69´ Zvoníček), Novák, Bartozel J., Naňák - Bartozel O., Kořenek

V prvním poločase domácí byli více na míči, ale do vyložených šancí se nedostávali. Naši obranu vystužil Strnad a s přehledem vyhrával téměř všechny souboje s domácími útočníky. Směrem dopředu jsme se dostali jen sporadicky, ale o to jsme byli nebezpečnější. Střelu Bartozela Olina vytěsnil domácí brankář v 38´ mimo bránu. V největší šanci se ocitl v poslední minutě poločasu Kořenek, ale jeho křižný pokus těsně minul domácí konstrukci branky.

Bohužel v úvodu druhého poločasu domácí zahrávali rohový kop a volný Labuda na zadní tyči otevřel skóre utkání, 1:0. To běžela 48´. V 54´ jsme zahrávali trestný kop z blízkosti velkého vápna, ale střela Koláře mířila nad branku. V 56´ se uvolnil na našem velkém vápně domácí Moc a navýšil na 2:0. Třetí branku jsme obdrželi v 76´ po naší chybné rozehře ve středu hřiště. Domácí se dostali do rychlého brejku a pro Adamíka už nebyl problém vstřelit branku, 3:0. Domácí si už závěr zápasu pohlídali a naše hráče do zakončení již nepustili.

Další utkání sehrajeme doma, ve středu 11.5. od 17 hodin s celkem Nového Jičína.

Za FC ELSEREMO Brumov Josef Novák

Přečteno: 1069x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

Doma nám to na jaře nejde, proti Baťovu bereme jen bod

Přidáno 20.05.2019

FC Brumov – SK Baťov 1:1 (1:1) na PK 3:4 Branky: 15´ David Kocourek – 7´ Sotolář Sestava: Pjajko –…

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …