Pavel Charvát poprvé před kamerou, kdy hodnotí vítězné utkání s Hlukem 4:0

FC Brumov – TJ Spartak Hluk 4:0 (0:0)

Branky: 55´, 77´ a 87´ Patrik Naňák, 69´ Marek Novák

Sestava: Smolík – Kolouch, Doležal, Naňák, Habanec, Kubiš (74´ Fojtík), Bůbela (67´ Pecha), Zvoníček (81´ Bartozel), Juřica, Novák, Vaculín (84´ Kříž)

Diváků: 150

Komentář k utkání Z. Žáčka: První poločas hrála obě mužstva opatrně. Do jediné vyložené šance se dostal R. Bůbela ve 24.minutě, kdy postupoval sám z levé strany na bránu, ale svoji příležitost ke vstřelení gólu prováhal. Hosté se soustředili jen na defenzívu, domácí hráči se nedokázali dostat do dalších šancí a tak poločas skončil 0:0. Druhý poločas jsme zvýšili aktivitu, začali s nátlakovou hrou a tím se dostávati do gólových situací. Po individuální akci P. Vaculína, který se uvolnil přes dva hráče a byl zastaven jen za cenu faulu v pokutovém území, se kopala první penalta proti Hluku. P. Naňák pokutový kop s přehledem proměnil a bylo to 1:0. V 68. minutě po zahrané standartní situaci trefil T. Kolouch hlavou jen břevno. Z dalšího zahrávaného rohového kopu se už v 69. minutě prosadil hlavou M. Novák a zvýšil na 2:0. V 77. minutě a v 87. minutě rozhodčí za faul na M. Zvoníčka a J.Bartozela nařídil další pokutové kopy, které proměnil P. Naňák a upravil tak stav zápasu na konečných 4 : 0.

Video – rozhovor s trenérem Pavlem Charvátem a hráči Martinem Zvoníčkem a Patrikem Naňákem:

Přidáno 24.09.2018

TJ Skaštice – FC Brumov 5:1 (1:1) Branky: 16´, 46´ a 78´ Konečník, 69´ Zavadil, 72´ Gojš – 13´ Tomáš Kolouch …

Benfika prohrála ve Viganticích

Přidáno 17.09.2018

Vigantice – Benfika 2:0 (1:0) Branky: 40´ a 77´ Blažek ČK: 84´ Michal Kříž a 86´ Patrik Novák …