Po přestřelce s Beluší jsme zvítězili 4:3

FC ELSEREMO Brumov - FK Beluša 4:3 (1:1)

Branky: 33´ z pen. a 50´ Olin Bartozel, 70´ David Juřica, 88´ Tomáš Dekleva

Sestava: Smolík - Martinka, Kolář, Dekleva, Juřica - Fojtík, Zvoníček, Novák, Chovanec - Naňák, Bartozel O.
Náhradníci: Doležal, Bartozel J. a Pjajko

V další přípravném zápase na domácí UT jsme se střetli s ambicozním týmem ze Slovenska - FK Beluša. Jen krátce k hostujícímu týmu. Vedou soutěž ve 4 lize a za týden odlétají na týdenní soustředění do Turecka.

Samotný zápas nabídl mnoho krásných brankových situací a diváci se ve větrném počasí nenudili. Do zápasu nenastoupil Dan Kořenek, který má pochroumaný kotník. Do sestravy se vrátil po 14 dnech David Juřica, který podal po nemoci dobrý výkon. Nejprve se prosadili hosté, kdy ve 20. minutě poprvé kapituloval Radek Smolík. Ve 33. minutě byl faulován ve vápně Olin Bartozel a sám jmenovaný i pokutový kop se štěstím na dvakrát proměnil. Do druhého poločasu Miroslav Mičega poslal Michala Doležala (Jakub Fojtík) a Pepu Bartozela (Marek Chovanec). Po tomto střídání se David Juřica vysunul na hrot. V 50. minutě vybojoval míč Pepa Bartozel pro Olina Bartozela a ten uklidil míč z vápna k levé tyči, 2:1. V 70. minutě se předvedla dvojice Martin Kolář s Davidem Juřicou, kdy Martin přesným pasem přes polovinu hřiště našel Davida, který unikl stoperské dvojici a chladnokrevně zakončil, 3:1. Diváci ocenili tuto akci potleskem. Po této brance jsme přenechali hru Beluši, která dvěma brankami v 75. a 77. minutě srovnala na 3:3. V poslední akci zápasu se uvolnil Tomáš Dekleva na pravé straně a míč, který odcentroval zapadl o tyčku do branky hostů, 4:3.

Celý tým podal kvalitní a bojovný výkon a všichni kluci si zaslouží pochvalu.
Příští týden odehrajeme na UT v Luhačovicích další přípravný zápas, tentokrát se Zlínem U-19.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…