Po vítězství nad Juřinkou, přezimujeme na prvním místě KP

05.11.2018

FC Brumov – TJ Juřinka 3:2 (1:1)

Branky: 44´ David Juřica, 74´ Marek Chovanec, 82´ Matěj Kubiš – 25´ Macíček, 89´ Vavřík

Sestava: Pjajko - Habanec, Kolouch, Doležal, Vlček – Kubiš (83´ L. Novák), Juřica, Řehák, Chovanec – Naňák (87´ O. Novák), M. Novák (41´ Kolínek)

Diváků: 80

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: Poslední podzimní kolo Krajského přeboru jsme odehráli na domácím hřišti proti mužstvu Juřinky. Od začátku zápasu se hrálo na polovině hostů, kteří se soustředili na defenzívu a spoléhali na rychlé protiútoky. Jen do 20. minuty jsme se dostali minimálně do pěti slibných příležitostí vstřelit gól. Tu největší měl P. Naňák, který postupoval z pravé strany sám na brankáře, ale přestřelil branku Juřinky. Ve 24. minutě hosté nakopli dlouhý míč na Macíčka a ten po chybě naší obrany postupoval sám na T. Pjajka a s přehledem vstřelil první gól zápasu. V 33. minutě musel opět zachraňovat T. Pjajko po střele aktivního Macíčka. Další komplikace vznikla v 41. minutě, kdy musel odstoupit pro svalové zranění M. Novák, kterého nahradil další hráč ještě dorosteneckého věku J. Kolínek. Nadále jsme si vytvářeli šance a v 43. minutě po střele D. Juřici z dvaceti metrů a teči obráncem Juřinky do protipohybu brankáře hostů se nám podařilo vyrovnat stav zápasu na 1:1. Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. V 50. minutě po sérii rohů měl příležitost ke vstřelení branky hlavou M. Doležal, ale z bezprostřední blízkosti netrefil branku hostů. V 55. minutě měli hosté poslední slibnou příležitost, kdy Vavříkovu střelu z úhlu T. Pjajko vyrazil na roh. V 67. minutě se dostal do šance P. Naňák po centru P. Vlčka, ale opět přestřelil branku hostů. Od 70. minuty dohrávali hosté o deseti hráčích, kdy druhou žlutou kartu obdržel Skařupa za faul na D. Řeháka. V 73. minutě se nám podařilo konečně vstřelit druhý gól po střele M. Chovance z hranice šestnáctky a v 82. minutě M. Kubiš po centru P. Vlčka zvýšil na 3:1. Hosté ještě v 89. minutě po chybě M. Doležala korigovali stav zápasu na 3:2.

Video-rozhovory (oba trenéři Pavel Vaigl a Pavel Charvát, kapitán FC Brumov Martin Zvoníček a předseda klubu Ladislav Vilímek)

Úspěšný podzim žen hodnotí kapitánka Adriana Škrabolová

Hodnocení kapitánky Adriany Škrabolové: Podzimní část Divizní soutěže žen skupiny B se pro nás vydařila až nad…

Benfika na závěr podzimu zabrala a dovezla tři body z Rožnova

Přidáno 06.11.2018

Rožnov pR. - Benfika 0:1 (0:0) Branka: 67´ Dušan Polách Komentář k utkání trenéra Libora Kubiše:…