Příprava: FC ELSEREMO Brumov - OŠK Trenčianské Stankovce 5:2 (2:1)

21.02.2016

Ve značně kombinované sestavě (ze zdravotních důvodů chyběli Juřica, Kolář, Fojtík) jsme na domácí umělé trávě nastoupili proti slovenskému celku hrající stejnou soutěž jako my.

FC ELSEREMO Brumov - OŠK Trenčianské Stankovce 5:2 (2:1)

Branky: 15´, 75´ Kořenek, 71´, 83´ Bartozel O., 41´ Bartozel J.

Sestava: Smolík - Polách D., Novák M., Dekleva, Martinka - Chovanec, Bartozel O., Bartozel J., Janáč - Kořenek, Naňák

Střídali: Kubiš, Novák O.

Hosté od začátku zápasu zdatně kombinovali a dostali se i do dvou vyložených šancí. V nich ale vyhořeli. V 15´ jsme po rohu soupeře vyrazili do rychlého brejku, Bartozel O. uvolnil před velkým vápnem Kořenka a ten křižnou střelou poslal náš tým do vedení 1:0. Hosté vyrovnali v 29´, kdy se trefil z voleje útočník hostů 1:1. Do vedení nás opět poslal ve 41´ Bartozel J., který se uvolnil na hranici velkého vápna 2:1.

Hosté do druhého poločasu prostřídali téměř polovinu hráčů, i přesto vyrovnali v 69´ na 2:2, když jejich útočník postupoval na Smolíka sám z poloviny hřiště. Vedení na naši stranu strhl o dvě minuty později Bartozel O. Převzal míč u střídaček, vnikl s ním do velkého vápna, kde si "posadil" na zem obránce i brankaře a bylo to 3:2. Na 4:2 zvýšil v 75´ svou druhou brankou Kořenek, který se protáhl mezi stopery a přehodil vybíhajícího brankaře soupeře. O konečný výsledek 5:2 se postaral v 83´ opět Bartozel O. Postupoval ze strany na branku soupeře, při tom obešel čtyři protihráče a z hranice velkého vápna vystřelil levou nohou na vzdálenější tyč.

Přístí týden sehrajeme další přípravný zápas na domácím hřisti s Lednickým Rovným, který se bude konat v sobotu 27.2. ve 14:00.

Za FC ELSEREMO Brumov Josef Novák

Přečteno: 1536x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…