Prohraná utkání hodnotí trenéři Žáček a Kubiš

TJ Skaštice – FC Brumov 5:1 (1:1)

Branky: 16´, 46´ a 78´ Konečník, 69´ Zavadil, 72´ Gojš – 13´ Tomáš Kolouch

Sestava: Smolík – Habanec (77´ Fojtík), Doležal, Kolouch, Naňák, Chovanec, Juřica, Zvoníček (86´ Holec), Vlček (73´ Vaculín), Kubiš, Novák (81´ Bartozel)

Diváků: 150

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: Další zápas krajského přeboru jsme odehráli na hřišti Skaštic. Zápas jsme začali aktivně a už ve 13. minutě jsme se ujali vedení. Po rohovém kopu se prosadil před bránou domácích T. Kolouch a vstřelil hlavou gól. Dlouho jsme ale nevedli, v 16. minutě zahrával trestný kop z 25 metrů domácí střelec Konečník a po chybě našeho brankáře vyrovnal stav zápasu na 1:1. Domácí měli v prvním poločase mírnou převahu, ale hrálo se většinou mezi šestnáctkami a žádné z mužstev se nedostalo do gólové situace. Druhý poločas pro nás nezačal dobře. Hned v první minutě po pravé straně unikl domácí hráč Bubla a po centru před naši bránu, nikým neatakovaný, domácí střelec Konečník zakončil hlavou a zvýšil na 2:1. Od této chvíle jsme byli do 65. minuty lepším mužstvem, ale i když se hrálo většinou na polovině domácích, do žádné vyložené šance jsme se nedostali. Kritická chvíle pro nás přišla v období od 69. minuty do 78. minuty, kdy jsme inkasovali po individuálních chybách v obraně tři góly. Svým třetím gólem uzavřel skóre zápasu na 5:1 Konečník. Domácí tým si za svoji aktivitu, produktivitu a nasazení jednoznačně vítězství zasloužil.

Benfika – Nedašov 0:2 (0:0)

Sestava: Pjajko – Polách (81´ Struhař), Janáč, Polách, Holec, Řehák, Fojtík, Sedlačík, Tkadlec (71´ Kubiš), Pecha (65´ Novák), Vaculín

Diváků: 200

Komentář k utkání trenéra Libora Kubiše: V nedělním derby jsme byli horším týmem a zaslouženě prohráli. Ne že bychom nebojovali, ale pokud si doma nevytvoříme žádné šance, tak nemůžeme myslet na úspěch.

Přečteno: 891x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…