FC Brumov - FC RAK Provodov 2:2 na PK 0:3

Branky: 37´ David Juřica, 55´ David Řehák – 87´ Elšík, 90´ Haloda z PK

Sestava: Pjajko – Vlček, Kolouch, Doležal, Chovanec – Řehák, Juřica, Zvoníček (68´ Kolínek), Kubiš – Novák, Naňák (83´ Pecha)

Diváků: 120

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: V dalším mistrovském zápase Krajského přeboru jsme nastoupili proti zkušenému týmu FC Rak Provodov. Do zápasu jsme vstoupili od prvních minut aktivně. Ve 4. minutě musel poprvé zasahovat hostující brankář Petr po střele D. Řeháka. V 7. minutě měl velkou šanci M. Kubiš, kdy postupoval sám na bránu, ale včasným vyběhnutím zabránil vstřelení gólu brankář hostů a o minutu později P. Naňák zakončoval z dvaceti metrů, ale brankář opět vyrazil míč do bezpečí. Hosté se dostávali do šancí hlavně po zahrávaných standartních situacích. Největší měli v 18. minutě po zahrávaném rohovém kopu. V 35. minutě otevřel skóre zápasu D. Juřica. Po faulu na M. Kubiše zahrával z dvaceti metrů trestný kop a po teči ve zdi míč skončil za zády brankáře Petra. V 55. minutě po krásné kombinaci a následném centru P. Naňáka zvýšil na 2:0 D. Řehák. Od této chvíle jsme měli ještě další tři vyložené šance, které jsme ale neproměnili. Výborný zákrok předvedl T. Pjajko v 80. minutě, kdy vyrazil střelu z bezprostřední blízkosti nad břevno. V 87. minutě zahrávali hosté standartní situaci z levé strany a centr usměrnil hlavou Elšík do naší branky. A v 90. minutě jsme byli potrestáni za naše neproměněné šance. Centr z pravé strany ještě odvrátil M. Doležal, ale hlavičkující Kamenčák trefil ruku M. Chovance a z nařízeného pokutového kopu vyrovnal Haloda na 2:2. V penaltovém rozstřelu byli lepší hosté a tak z vyhraného zápasu nám zůstal jen jeden bod.

Poslední podzimní utkání odehrajeme na domácí půdě proti TJ Juřinka v sobotu 3.11. od 14:30 hod. Přijďte povzbudit naše hráče za dalšími důležitými body v KP.

Video-rozhovory (hráč Provodova Aleš Urbánek, trenér FC Brumov Pavel Charvát a hráč FC Brumov Marek Novák)

Úspěšný podzim žen hodnotí kapitánka Adriana Škrabolová

Hodnocení kapitánky Adriany Škrabolové: Podzimní část Divizní soutěže žen skupiny B se pro nás vydařila až nad…

Benfika na závěr podzimu zabrala a dovezla tři body z Rožnova

Přidáno 06.11.2018

Rožnov pR. - Benfika 0:1 (0:0) Branka: 67´ Dušan Polách Komentář k utkání trenéra Libora Kubiše:…