S rezervou Slovácka jsme na úvod přípravy prohráli 1:2

19.07.2015

FC ELSEREMO Brumov - FC Slovácko "B"  1:2 (1:0)

Sestava: Smolík, Martinka, Kolář, Dekleva, Juřica, Strnad, Novák, Chovanec, Bartozel, Kořenek, Vlček
Střídali: Bartozel J., Doležal, Fojtík

Přátelský zápas s třetí ligovou rezervou Slovácka. Za úmorného vedra byl od začátku vyrovnaný. Šance se střídaly na obou stranách. Domácí se dostali do vedení ve 24. minutě, kdy se Kořenek uvolnil ve velkém vápně a střelou pod břevno nedal hostujícímu golmanovi šanci, 1:0. Ve druhé půli, kdy obě družstva sestavu prostřídala, na tom byli lepší hosté. Získali územní převahu a byli více nebezpeční. V 72. minutě vyrovnali na 1:1. V 83. minutě po zmatcích v domácí obraně otočili výsledek na 1:2 a remízový zápas vyhráli.

FC ELSEREMO Brumov B - FC Klúčové 5:2 (3:1)

branky: Michal Doležal 3x, Marek Macháč 2x

Přátelské utkání se odehrálo v Návojné a Benfika se střetla se soupeřem stejné úrovni a zaslouženě vyhrála. Ve 20. minutě už byl stav 3:0, hosté pak do poločasu snížili na 3:1. Druhá půlka se hrála za deště a hrálo se vesměs mezi šestnáctkami. Hosté v 78. minutě snížili na 3:2. Pořád se tlačili dopředu a chtěli vyrovnat, což potrestal Mára Macháč dvěma góly do otevřené obrany a potvrdil zaslouženou výhru Benfiky.

Dorost - FC Slovácko U-15  2:2

na penalty prohráli

NAŠÍM SOUPEŘEM V PRVNÍM KOLE POHÁRU FAČR BUDE TÝM Z VELKÝCH KARLOVIC, KTERÝ DOKÁZAL NA PENALTY PORAZIT  VSETÍN. ZÁPAS ODEHRAJEME NA SOUPEŘOVÉM HŘIŠTI 25.7.

Přečteno: 1690x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…