FC Spartak Velká Bíteš - FC ELSEREMO Brumov 3:3 (1:1)

Branky: 30' Marián Kovář, 76' Marek Novák a 90' David Řehák

Diváků: 195

Sestava: Smolík - Janáč (82´ Řehák), Sucháček, Kolář, Chovanec – Juřica, Novák, Vítek, Bartozel, Naňák (85´ Bůbela) - Kovář

Komentář k zápasu, asistent trenéra Ivan Pecha: Velká Bíteš byla nejslabším soupeřem, s jakým jsme zatím hráli. Bohužel nehráli jsme proti jedenácti, ale čtrnácti. Už víme, proč se tady nevyhrává. Měli to ve svých rukou rozhodčí. Otáčel a vymýšlel fauly, šel do toho cíleně, bylo to k smíchu. Nehráli jsme ani tak proti Bíteši, jako proti sudím.
Do 18. minuty jsme byli jasně lepší, pak začali úřadovat sudí. Z vymyšleného přímáku vyrovnali. Bylo těžké kluky ukočírovat v kabině, aby křivdu do druhé půle spláchli.
Inkasovali jsme po dvou rozích. Ty byly, to jsme nezvládli. Za normálních okolností bychom vyhráli, byli jsme lepší. Těžko se to skousává, hráli jsme dobře, ale když někdo potřebuje pomoct, tak to uděláte. Bod nakonec bereme, plakat nebudeme.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…