Sokol Lískovec: FC Elseremo Brumov 0:5 (0:3)

01.04.2015

Na umělé trávě ve Frýdku Místku v nezvyklý čas, sobota 18:00, při umělém osvětlení jsme chtěli napravit výkon i výsledek z nepovedeného zápasu doma s Hranicemi. Což se nám po velmi dobrém kolektivním a bojovném výkonu všech hráčů podařilo. Do utkání jsme nastupovali bez zraněných hráčů: Martina Koláře a Dana Kořenka. V průběhu utkání ještě odstoupil Laďa Strnad. Domácí posílení o 2 hráče z "A" týmu začali sebevědomě a úvodní čtvrthodinka se odehrávala na naší půli, ale bez nějakých výraznějších šancí. Domácí hrozili pouze ze standartních situací a rohových kopů, chtěli využít výškové převahy. Postupně jsme přebíraly uniciativu my, za zmínku stojí trestný kop Polácha z 9. minuty, kdy za již překonaným brankařem vykopl obránce balon z brankové čáry. Ve 27. minutě, po našem rohovém kopu se dostal balon k Horáčkovi, který ho prodloužil na Olina Bartozela a ten trefil křížem brány  protější šibenici, 0:1. Než se domácí vzpamatovali, tak rychlý útok po pravé straně potáhl Kuba Fojtík a po jeho zpětné přihrávce špatně odkopli míč, ten se dostal k Olinkovi, který naznačil střelu a vzápětí dal nahrávku pod sebe Šenkeříkovi, ten uklidil balon do prázdné brány, 0:2. A do poločasu jsme se ještě prosadili jednou, po autovém vhazování se zbavil 2 hráčů vně pokutového území Polách a nezištně přihrál Olinkovi, a ten zkušeně z jedné k tyči překonal domácího golmana, 0:3. Ve druhé půli se domácí nezmohli na žádný odpor, nevytvořili si téměř žádnou šanci a v jejich hře byl chaoz a časté zmatky v obraně jsme mohli potrestat daleko větším počtem gólů. 46. minuta Oli střela křížem brány těsně vedle tyče. 48. minuta Polách trestný kop z 20m a odražený míč poslal Horáček vedle tyče. V 56. minutě chybný odkop domácího obránce, míče se zmocnil Polách. Po jeho průniku do vápka mazaně uvolnil Šenkeříka, který s přehledem překonal domácího golmana O:4. 76. minuta Oli se pohrál s dvěma obránci a střelou za vápnem, kterou golman domácích vyrazil pouze nohou. 84. minuta po krásném útoku do rozhozené obrany domácích Oli přiťukl Poláchovi, ten se dostal sám před golmana, který ho fauloval. Následoval pokutový kop, ze kterého poslal Šenkeřík golmana na druhou stranu, 0:5. Pak už se zápas jen z povinnosti dohrával, domácí už rezignovali. Naši hráči tak dobrým výkonem pozvali diváky na velikonoční neděli,  kdy od 15:30 hostíme Nový Jičín.

Sestava: Urbánek, Maŕtinka,Fojtík, Smolík A., Juřica, Polách, Bartozel O., Šenkeřík, Strnad, Horáček, Dekleva
Střídali: Vlček, Naňák, Janáč

Přečteno: 591x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…