DIVIZE – E

FC Brumov – FC Vsetín 0:0

Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička, Beno – Chovanec, Kocourek, Juřica, Štrbák (46´ Vlček) – Křivánek, Novák

Diváků: 220

Komentář k utkání trenéra Pavla Charváta: Úvod zápasu patřil hostům ze Vsetína, byli rychlejší, důraznější a lepší na míči, navíc získávali téměř všechny druhé míče a na hřišti dominovali. Asi od 25. minuty se obraz hry změnil a hra se opticky vyrovnala. Byl to boj hlavně mezi pokutovým územím, bez vyložených šancí a oba týmy hrozily vlastně jen ze standartních situací. Hosté z trestných kopů, my z kopů rohových, případně z autů. Za zmínku z prvního poločasu, ovšem nepříjemnou, stojí už jen zranění hostujícího Matůše, kterého odvezla sanitka do nemocnice. Vše podstatné se odehrálo ve druhé půli.

My jsme do ní vstoupili s přesuny na jednotlivých postech a obraz hry se změnil. Byli jsme důraznější, začali jsme lépe kombinovat, získávali jsme odražené míče a ovládli střed pole. Se změnou v obrazu hry přišly i naše šance. V 57. minutě měl stoprocentní šanci Kocourek D., který se objevil úplně sám na malém čtverci před hostujícím brankářem, ale ten jeho pokus zázračně vyrazil. 61. minuta přinesla únik Křivánka po levé straně a jeho centr, který na druhé tyči zakončoval Chovanec M. ramenem těsně vedle. V 62. minutě měl po rohovém kopu vyloženou šanci Vlček P., ale jeho střelu brankář hostů opět vytěsnil na roh. V 70. minutě po nenápadné střele z přímého kopu hosté nastřelili pravou tyč naší branky a to byla další změna v obrazu hry. Soupeř opět získal iniciativu a herní převahu. Velké problémy jsme měli hlavně s jejich levou stranou, kde jsme si s jejich průniky nevěděli rady. I přes to si ale hosté nevytvořili žádnou vyloženou šanci. Naopak my jsme měli v 80. minutě další stoprocentní šanci, kdy na druhé tyči přízemní centr Křivánka L. nezakončil Bůbela J. 83. minuta přinesla průnik hostujícího hráče z levé strany do šestnáctky, který byl Kolouchem T. nedovoleně zastaven. Hosté zahrávali pokutový kop. Náš brankář Vaculík P. potvrdil silné nervy a penaltu bezpečně vyrazil.

Přečteno: 195x | Komentářů: 0

0:0
FC Vsetín
FC Vsetín

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…

Pavel Vaculík věří, že Brumov divizi udrží

Přidáno 05.09.2019

\Rozhovor\ - Seriál rozhovorů s našimi hráči pokračuje, další na řadu přišel nováček v týmu brankář Pavel Vaculík.…